Güncel

8-31 Ekim KPSS şartsız şehir hastanelerine 8000-9000 TL maaşla personel alımı başvuru şartları! İşte kadrolar

İŞKUR’dan yeni açıklamalar gelmeye devam ediyor. İŞKUR yapmış bulunduğu bildirimde şehir hastanelerine çok sayıda personel alınacağını açıkladı! Üstelik bu işe sahip olan vatandaşların 8000, 9000 ve 10.000 TL seviyesinde para kazanabileceğini duyurdu. İŞKUR garantili iş ilanlarının yakın bir zaman dilimi içerisinde genişleyeceği bildiriliyor.

İŞKUR konuyla alakalı değişik türde açıklamalar yaparak iş ilanlarının çoğu alanda genişleyeceğini duyurdu. İŞKUR iş ilanları kapsamında konuyla alakalı yeni detaylar gelmeye devam ediyor. Genellikle şehir hastanelerinin değişik departmanlarında görevlendirilmek üzere çok sayıda vatandaşın işe alınacağı belirtiliyor.

Şehir Hastanelerine Personel Alımı Kadroları

Hasta bakıcı, temizlik görevlisi, depo elemanı, lojistik bölümünde çalışacak elemanlar İŞKUR’da aranıyor. İŞKUR ilanlarına başvurular son derece basit olarak gerçekleşiyor. Başvurular elektronik bölge üzerinden basit bir şekilde yapılabiliyor. İŞKUR ailesi sunmuş bulunduğu avantajlarla çoğu vatandaşa iş sahibi olma hakkı tanıyor.

İŞKUR konuyla alakalı yeni açıklamalar yaparak ilanların belirli kontenjanlarla sınırlı bulunduğunu kaydetti. Yapılan açıklamalarda İŞKUR üzerinden çoğu vatandaş iş sahibi olma ayrıcalığına sahip olabilecek. İŞKUR geniş kapsamlı bir iş ağıyla çoğu vatandaşı iş sahibi yapmaya devam ediyor.

İŞKUR Üzerinden Başvurular Başladı

Böylelikle vatandaşlar İŞKUR ile hayallerindeki işlere kavuşma ayrıcalığına sahip oluyor. İŞKUR her geride bıraktığımız gün geniş kapsamlı olarak iş potansiyelini genişletmeye devam ediyor. Böylece vatandaşlar kadrolu taşeron bazında İŞKUR üzerinden iş ilanlarına müracaat yapıyorlar.

Başvurular İŞKUR internet sitesi üzerinden ve İŞKUR şubeleri üzerinden yapılabiliyor. Her ilde İŞKUR kontenjanları bulunuyor. Kişiler yerlerinde tespit edilen İŞKUR ofislerine giderek müracaat işlemlerini gerçekleştirebilirler. Ardından da geri dönüş amacıyla bekleyebilirler.

Geri dönüş süratli bir şekilde tamamlanarak vatandaşlara ulaşılıyor. İŞKUR ilanlarından internet sitesi üzerinden müracaatlarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Başvurular 7-24 elektronik bölge üzerinden gerçekleşebiliyor. İŞKUR ilanları üzerinden vatandaşlar müracaatlarını yapabiliyor, ardından da mülakatlara gidebiliyor.

 

Başa dön tuşu