Ekonomi

5030 Numarasına mesaj atanlara 50 bin TL ödeme verilecek! Cep telefonunuzu elinize alın!

5030 Numarasına mesaj atanlara 50 bin TL ödeme verilecek! Cep telefonunuzu elinize alın! Cep telefonunuz üzerinden başvurunuzu gerçekleştirerek, 50000 TL nakit kredi kullanabileceğiniz bu ihtiyaç kredisi kampanyasından faydalanacak olan tüm vatandaşların banka müşterileri olmaları durumunda, diledikleri zaman kredi ödemeleri alabilecekleri, kampanya başladı. QNB Finansbank, resmi internet sitesi üzerinden başlatılan bu ihtiyaç kredisi kampanyasında kredi işlemlerine hızlı bir şekilde gerçekleştirecek olan tüm vatandaşlara 50000 TL’ye kadar kredi ödemesi verileceği duyuruldu.

Emekli olan ve sigortalı olarak çalışan tüm vatandaşlar nakit kredi ödemesi almak istiyorlarsa, 50 30 numarasına gönderecekleri mesaj sonrasında kredi işlemlerine hemen hızlı bir şekilde yapabilecek ve onaylanan bu kredileri hesaplarına yatırarak, düşük limitli kullanabileceklerdir. En düşük faiz oranları ile birlikte kredi kullanmak isteyen vatandaşların diğer bankalardaki çalışmalarından ötürü banka kredi puanı 1500’ün üzerinde olması durumunda işlemlerin hatalı bir şekilde yapabileceğini söylemek isteriz.

En yakın banka şubesi üzerinden de kredi işlemlerinizi yapabileceğiniz ve ihtiyaç kredisi başvurusunu SMS ile yapabileceğiniz bu kampanyada vatandaşlara ocak ayı sonuna kadar kredi ödemeleri düşük faizi verilecektir.

QNB Finansbank üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunarak işlemlerini gerçekleştirmek isteyen vatandaşlar için yapılan bu kampanyada nakit kredi kullanacak olan kişilere 3 ay ertelemeli 36 ay vadeli kredi verileceği açıklandı.

QNB Finansbank, resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuruda, ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişiler aynı gün içinde hesaplarına ödemeler yatırabilir ve kredi kullanabilmektedirler.

  • Tc kimlik numarası üzerinden başvuru yapmak istiyorsanız, kimlik numaranızı 50 30 numarasına mesaj olarak gönderin.

Tc Kimlik numaranız üzerinden yapmış olduğunuz kredi başvuruları sonrasında onay alan tüm vatandaşlar, banka şubelerine giderek kimlikleriyle birlikte kredi kullanabilmektedir.

Başa dön tuşu