Ekonomi

5000 TL ödeme! Daha önce bankada hesabı olan, bankamatik kartı kullanan kişilere, bu banka aynı gün içinde veriyor

Bankamatik kartı ve banka hesabı olan vatandaşlar için kredi kampanyası başlatan Yapı Kredi Bankası yapmış olduğu bu kampanyada nakit ihtiyacı olan kişilere hemen aynı gün içinde ödeme vereceğini açıkladı.

5000 TL’ye kadar ödeme alacak olan vatandaşların banka müşterisi olması durumunda internet bankacılığını kullanarak şubelere gitmeden işlemlerini gerçekleştirebileceği haberi verildi. 5000 TL ödeme almak isteyen vatandaşlar, bankamatik kartı kullanmaları durumunda veya banka hesabı olmaları durumunda 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi ödemesi gerçekleştiriyor.

Yapı Kredi Bankası kredi başvurusu…

Yapı Kredi Bankası üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunarak işlemlerini gerçekleştirecek olan vatandaşlar cep telefonları üzerinden SMS atarak, kredi başvurusunda bulunabilir. 5000 TL’ye kadar kredi kullanacak olan vatandaşlara bankalar belirli şartlar dahilinde, SMS atarak hemen onay vermektedir.

Bireysel tc kimlik, aylık gelir ve doğum tarihinizi yazarak bu mesajı: 44 11 numarasına göndermeniz durumunda, Yapı Kredi Bankası üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmuş olursunuz. Yapı Kredi Bankası, ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunarak işlemlerini gerçekleştirecek olan tüm vatandaşlara 5000 TL’ye kadar ödemeler hemen aynı gün içinde verilecektir.

TC kimlik numarası son rakamı 0-2-4-6-8 olanların hesaplarına ödemeler yattı!

Vakıfbank 18 yaşından büyük olan vatandaşlara 7000 TL ödüyor

Başvurularını, mobil uygulamalar üzerinden yapacak olan vatandaşlar da 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi başvurusunu, Yapı Kredi Mobil uygulaması üzerinden 7 24 yapabilmektedir. başvuru gerçekleştirerek, kredi kullanmak isteyen vatandaşlar, nakit ihtiyacı olmaları durumunda, şubelere gitmeden de işlemlerine, Yapı Kredi Mobil uygulaması üzerinden yapabiliyor.

Başa dön tuşu