EkonomiGüncel

5 Yıl Vadeli 100 000 TL Tutarlı Kredi, Bankalar Tarafından Verilmeye Başlandı! Ödemeler 90 Gün Sonra

5 Yıl Vadeli 100 000 TL Tutarlı Kredi, Bankalar Tarafından Verilmeye Başlandı! Ödemeler 90 Gün Sonra. Son dakika haberi! 5 yıl vadeli 100 bin lira tutarlı kredi, bankalar tarafından verilmeye başlandı. Ödemeler 90 gün sonra yapılabilir. İhtiyaç kredisi kullanmak isteyenler uzun vadeli kredilerden faydalanabilir. Kredilerden kimler faydalanacak? Krediler nasıl alınacak? Detaylar haberimizde…

5 Yıl vadeye dayanan 100 bin lira tutarlı kredi verilmeye başlandı. Kredi alacak olan kişiler ilk ödemelerini 90 gün sonra yapabilecek. Haberin yayınlanmasından itibaren bankalara başvurular arttı. Son yapılan kampanya ile ihtiyaç sahibi vatandaşlar 60 ay vadeye kadar kredi kullanabilecek. Başta kamu bankaları olmak üzere özel bankalarda kredi kampanyasına katıldı. Kredi almayı düşünün kişiler, belirlenmiş olan şartlara uygun olmaları durumunda gerekli başvurularını yapabilir.

Ziraat Bankası’ndan 5 Yıl Vadeli 100.000 TL Kredi

Ziraat Bankası internet sitesi üzerinden yapmış olduğu açıklama ile 5 yıl vadeli kredilerde gerekli olan şartları açıkladı. Belirli şartların sağlanması durumunda bireysel olarak kredi verecek. 100 bin liranın üzerinde kredi kullanmak isteyenler, bu şartları kabul etmeleri halinde krediyi kullanabilecek. Banka kullandıracağı kredilerde ipotek şartı arıyor. Verilecek olan ipoteğin eperiz değerine göre kredi onayı veriliyor. Gerekli şartların sağlanması durumunda onay verilecek krediler 36 ay vade ile 60 ay vadeli şeklinde kullanılabilecek. Başvuruda bulunacak olan kişilerin banka şubelerinden veya internet sitesi üzerinden başvuru yaparak kredileri kullanabilir.

Vakıfbank’tan 100.000 TL Tutarlı 60 Ay Vadeli Kredi İmkânı

Vakıfbank kamu kamu bankası olmasından dolayı Ziraat Bankası gibi 100 bin lira tutarlı 60 ay vadeli kredi kullanımında ipotek şartını ön plana çıkarıyor. Banka düşük faiz oranları ile müşterilerine bu imkânı sağlıyor. Kendi internet sitesi üzerinden gerekli açıklamaları yapan banka, ipotek verilmediği durumlarda ise 36 ay vadeli kredi imkânı sunacağını belirtti. 5 yıl vadeli kredilerde esnaf, çiftçi, çalışan ve devlet memuru olan kişiler faydalanabilecek. Alınacak olan kredi limitlerine göre faiz oranları belirleniyor. Bankanın kredi hesaplamaları için internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Başa dön tuşu