Ekonomi

40.000 TL ödeme için TC kimlik numarasına bakın! 0-2-4-6-8 olanlara aynı gün içinde ödeme…

40.000 TL ödeme için TC kimlik numarasına bakın! 0-2-4-6-8 olanlara aynı gün içinde ödeme… Tc Kimlik numaranız üzerinden yapılacak olan başvurular sonrasında kredi işlemlerini gerçekleştirecek olan tüm vatandaşlara hemen aynı gün içinde işlem yapacak olan Yapı Kredi Bankası, 36 ay vadede kredi ödemesi vereceğini açıkladı.

Banka kredi puanı 1400 ve üzerinde olan tüm vatandaşların bireysel kredi kullanabilmeleri için 40000 TL’ye kadar TC kimlik numaraları üzerinden başvurularını gerçekleştirmeleri halinde ihtiyaç kredisi alabilecekleri haberi verildi.

Kredi kampanyası başlatan Yapı Kredi Bankası yapmış olduğu duyuru sonrasında özellikle de kredi kullanacak olan kişilerin banka puanı uygun olması durumunda gelir belgesiz olarak istedikleri zaman onay alabilecekleri, kampanya hakkında bilgiler verdi. Banka kredi şartlarına uygun olan tüm vatandaşlara kimlik numarası sorgulaması sonrasında kredi ödemeleri verileri ve onaylanan bu krediler, hesaplara yatırılarak tamamen aynı gün içinde kullandırılmaktadır. yapı Kredi Bankası üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsanız ve banka şartlarına uygun olduğunuzu düşünüyorsanız, sizlerde ilk taksit ödemesinde 90 gün ertelemeli olarak verilen bu kredi kampanyasına katılabilirsiniz.

40.000 TL kredi başvurusunda bulunmak için ilk kampanyayı Yapı Kredi Bankası başlattı.

Yapı Kredi Bankası üzerinden kredi notu uygun olan vatandaşlar 3 ay ertelemeli 36 ay vadeli kredi kullanabilmektedir. 3 ay ertelemeli ve 36 ay vadeli alacağınız bu ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunduktan sonra sizlere 4 dakika içerisinde sonuç verilir.

Yapı Kredi Bankası üzerinden özellikle sms ile başvuru yapmak isteyen vatandaşlar cep telefonları üzerinden atmış oldukları ücretli mesaj sayesinde kısa mesaj ile birlikte ne kadar kredi onayı aldıklarını banka tarafından öğrenebilmektedirler.

Bireysel yazın boşluk bırakın t.c kimlik numaranızı yazın boşluk bırakın ve aylık gelirinizi yazarak 44 11 numarasına bu mesajı göndermeniz durumunda Yapı Kredi Bankası 40.000 TL ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmuş olacaksınız.

Başa dön tuşu