Ekonomi

3 Bankadan Deprem Etkisi Yaratan Acil Para Kampanyası Başladı! 20 bin TL Gelir Belgesiz Ödenecek Dendi!

3 banka üzerinden sizlerde acil para ihtiyacınızın olması durumunda başvurunuzu gerçekleştirerek nakit kullanmak istiyorsanız, 20000 tl kadar gelir belgesiz olan ihtiyaç kolluyor demesinden kolay bir şekilde faydalanabilirsiniz. Gelir belgesiz ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişiler aşağıdaki bankalar üzerinden yapmış oldukları başvurular sonrasında tüketici kredileri alabilecek ve onaylanan bu kredileri, diledikleri zaman hesaplarına yatırarak kullanabileceklerdir. Gelir belgesiz ihtiyaç kredisi almak isteyen vatandaşların banka kredi puanı uygun olması durumda aşağıdaki bankalar üzerinden diledikleri zaman kredi işlemlerini yapabileceğini söylemek istiyoruz.

DENİZBANK

Denizbank üzerinden cep telefonunuz aracılı ile birlikte SMS ile ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsanız kredim yazıp boşluk bırakıp TC kimlik numaranızı yazarak bu mesajı: 32 80 numarasına göndermeniz yeterli olacaktır. Denizbank resmi internet sitesi üzerinden ve bankanın internet bankacılığı uygulamaları üzerinden de yedi gün yirmi dört saat 20000 tl gelir belgesiz 36 ay vadeli kredi kullanabilirsiniz.

AKBANK

Akbank üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak isteyen kişilerin banka hesabı varsa, şubelere gitmeden, Akbank Direkt uygulamasına giriş yapabilir ve internet şifresiyle birlikte giriş yapmış oldukları uygulama üzerinden 20000 TL gelir belgesiz kredi kullanabilir. Akbank Direkt uygulaması haricinde, bankanın cep telefonu üzerinden sizlere, SMS ile de kredi imkanı sağlanıyor.

TEB

Sms ile başvuru yapmak istiyorsanız, 44 66: numarasına, TC kimlik numaranızı göndererek, işlem yaparsanız, TEB Bankası üzerinden kredi başvurusunda bulunmuş olacaksınız. 44 66 numarasını atmış olduğunuz mesajı sonrasında onay alan tüm vatandaşlar, en yakın banka şubelerine giderek işlemlerini gerçekleştirebilmektedir.

Başa dön tuşu