Ekonomi

2 BANKA açıkladı… Banka müşterisi olun veya olmayın 50 bin TL ödeme alın!

2 BANKA açıkladı… Banka müşterisi olun veya olmayın 50 bin TL ödeme alın! QNB Finansbank ve Denizbank tarafından başvurularını gerçekleştirerek nakit kullanacak olan kişilere belirli şartlar dahilinde, ödemeler 50000 tl olarak sizlere 36 ay vadelik verilmektedir. QNB Finansbank ve Denizbank üzerinden kredi notu uygun olan tüm vatandaşlar için başlatılan kampanyada bireysel olan vatandaşlar, ihtiyaç kredisi başvurusu yaparak, bankadan 50000 TL ödeme alabilmektedir. En yakın banka şubesine giderek de işlemlerinizi gerçekleştirebileceğiniz ve kredi kullanabileceğiniz bu kampanyalardan yararlanacak olan tüm vatandaşların kredi ödemeleri 5 dakika içerisinde verilecektir.

Sms ile kredi başvuru

Sms ile kredi başvurusu yapmak isteyen vatandaşlar, başvuru gerçekleştirmek istiyorlarsa, cep telefonlarının mesaj kısmına girerek kimlik numarasını 50 30 numarasına göndermeleri durumunda ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabilir. Denizbank üzerinden SMS ile ihtiyaç kredisi almak istiyorsanız kredim TC kimlik doğum tarihi yazarak, 32 80 numarasına mesaj göndermeniz yeterli olacak ve 5 dakikada sonuç öğreneceksiniz.

QNB Finansbank ve Denizbank üzerinde hesabı olan vatandaşlar, internet bankacılığı şifresi oluşturarak bu bankalar üzerinden diledikleri zaman kredi başvurusunda bulunabiliyorlar.

QNB Finansbank ve Denizbank üzerinden ayrıca cep telefonunuz üzerinden SMS atarak, ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilir ve bankanın yapmış olduğu kredi kampanyasına katılarak sizlerde kredi puanınıza göre uygulanacak olan faiz oranlarından yararlanarak, ihtiyaç kredisi alabilirsiniz.

50000 TL’ye kadar 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi almak istiyorsanız, 3 ay ertelemeli olan bu kredi kampanyalarına katılmak için şartları uygun olarak hemen aynı gün içinde destek ödemelerinden faydalanabilirsiniz.

Başa dön tuşu