Ekonomi

18 yaşından büyük olanlar dikkat! 5 gün içinde işlem yapmanız gerek!

18 yaşından büyük olan vatandaşlar için kampanya başlatan Akbank, yapmış oldu, yeni kampanyada 5 gün içerisinde işlem yapacak olan vatandaşları, nakit imkanı sağlayacağını açıkladı. Akbank üzerinden sizlerde nakit kredi kullanmak istiyorsanız, 5 gün içerisinde yapmış olduğunuz tüm başvurularda, nakit kredi kullanabilmeniz için sizlere düşük faiz kredi verecek. Akbank İhtiyaç Kredisi Kampanyası adı altında verilecek olan bu kredilerde banka kredi politikalarına uygun olan tüm vatandaşlara hızlı bir şekilde işlem yapılarak hesaplarına ödemeler yapılacak.

Akbank İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılmak istiyorsanız başvurularınızı gerçekleştirmek istiyorsanız, 18 yaşından büyük olan tüm vatandaşlara, Akbank şubelerine gitmeden de cep telefonları üzerinden mesaj atarak, kredi kullanabilmektedirler. Sms ile kredi başvurusunda bulunmak istiyorsanız, başvuru şartlarına uygun olan tüm vatandaşlara 5 dakika içerisinde sonuç verilir ve onaylanan bu krediler, hesaplara yatırılarak kullandırılmaktadır.

Akbank ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsanız ve banka kredi şartlarına uygun olduğunuzu düşünüyorsanız, sizlerde hemen aynı gün içinde işlemlerinizi gerçekleştirerek, kredi kullanabilirsiniz. Akbank, SMS ile ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan vatandaşlar için başlatmış olduğu bu kampanyada kredi yazıp boşluk bırakıp TC kimlik numarasını yazarak mesaj gönderen vatandaşlara kredi imkanı sağlanmaktadır. Sms ile kredi başvurusu yapacağınız numara ise 44 25 olarak bilinmektedir.

Başa dön tuşu