Ekonomi

10.000 TL ödeme haberi! Banka bu parayı sizlere hemen verecek! Kimlikle başvurun!

10.000 TL ödeme haberi! Banka bu parayı sizlere hemen verecek! Kimlikle başvurun! Bankalar üzerinden 10000 TL ihtiyaç kredisi kullanarak nakit ihtiyacı olan tüm vatandaşlar için başlatılan kredi kampanyasında 36 ay vadeli kredi ödemesi alacak olan vatandaşlara 3 ay ertelemeli kredi imkanı sağlanmaktadır. 10000 TL 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi alarak başvurularınızı gerçekleştirmek istiyorsanız, banka müşterisi olmanız durumunda işlemlerinize hızlı birşekilde yapabilir, dilediğiniz zaman bu krediyi kullanabilirsiniz.

QNB FİNANSBANK KREDİ BAŞVURUSU

QNB Finansbank tarafından başlatılan bu ihtiyaç kredisi kampanyasında TL nakit kredi kullanacak olan vatandaşların başvurularını gerçekleştirerek, kredi puanı uygun olması durumunda, işlemlerini gerçekleştirmesi halinde SMS ile sonuç alabileceklerdir.

Sms ile ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsanız, TC kimlik numaranızı 50 30 numarasına mesaj olarak göndererek başvurunuzu gerçekleştirebilir ve banka üzerinden ne kadar kredi onayı aldığınıza hemen görebilirsiniz. Tc kimlik numarası üzerinden başvurularını gerçekleştirerek nakit kullanacak olan tüm vatandaşların belirtilen şartlar dahilinde ödemeleri 5 dakika içerisinde hesaplarına yatırılır ve onaylanan krediler, aynı gün içinde kullandırılmaktadır.

10.000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi başvurusu yaptığınızda müşteri olan kişiler banka politikalarına uygun olmaları durumunda 10.000 TL kredi onayını alabilir ve bu kredi ile tüm banka borçlarını kapatıp ihtiyaçlarını görebilirler.

  • Özellikle bankalardaki borçlarınız için sıkılıyorsanız, vereceğimiz bankalardan kredi başvurusu yaparak tek bankaya ödeme kolaylığı sağlayabilir ve üzerine de para alabilirsiniz.

Bilindiği gibi borç kapatma kredilerinde sadece borçlar kapatılarak para veriliyordu. 10.000 TL kredi kampanyasına başvuru yaparsanız, hem borçlarınızı kapatacak hem de üzerine para alırsınız. İşte size hangi bankalardan kredi başvurusu yapabilirsiniz bilgi vermek istiyoruz.

Başa dön tuşu