EkonomiGüncel

Ziraat Bankası ve Vakıfbank emekli olan kişilere 50000 TL ihtiyaç kredisi olarak işlem yapacağını açıkladı

Ziraat Bankası ve Vakıfbank emekli olan kişilere 50000 TL ihtiyaç kredisi olarak işlem yapacağını açıkladı. Ziraat Bankası ve Vakıfbank üzerinden emekli maaş alan tüm vatandaşlar başvurularını gerçekleştirmeleri halinde bu bankaların başlatmış olduğu, İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılarak, hemen istedikleri zaman kredi ödemesi alabiliyor.

36 ay vadeli ve 3 ay ertelemeli olarak ihtiyaç kredisi kampanyasına katılarak başvurularınızı gerçekleştirmeniz halinde kredi ödemesi alabileceğiniz bu kampanyalara sizlerde hızlı bir şekilde emekli maaş hesabınız üzerinden katılabilirsiniz.

BAŞVURU

Ziraat Bankası ve Vakıfbank üzerinden emekli maaş alan vatandaşlar başvurularını banka şubeleri üzerinden kolay bir şekilde yapabilir veya kredi başvurusu gerçekleştirmek istiyorsanız, banka şubesine gitmeden internet sitesi üzerinden de kredi işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Bankalar üzerinden yapmış olduğunuz ihtiyaç kredisi başvurusu sonrasında onay alan tüm vatandaşlara hemen aynı gün içinde 50000 TL ile gelir belgesiz kredi ödemesi verilmektedir.

50000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak isteyen ve hızlı bir şekilde ihtiyaç kredi almak isteyen vatandaşlar, Ziraat Bankası ile birlikte Vakıfbank arasında başlatılan bu ihtiyaç kredisi kampanyasından faydalanabilmeleri için şubelere gitmeden hızlı bir şekilde kredi işlemlerini yapabilmektedirler.

Ziraat Bankası ile birlikte Vakıfbank arasından yapılan bu kampanya, emekli olan kişilerde katılabilmeleri için emekli maaşlarını bankalar üzerinden alması istenmektedir.

Başa dön tuşu