Ekonomi

Ziraat Bankası ve PTT Emekliye ödeme vereceğini açıkladı: Son dakika haberi ile 80.000 TL emekli kredisi…

Ziraat Bankası ve PTT Emekliye ödeme vereceğini açıkladı: Son dakika haberi ile 80.000 TL emekli kredisi… Ziraat Bankası ve PTT üzerinden emekli maaş hesapları görüntüleriyle birlikte ihtiyaç kredisi kullanacak olan tüm vatandaşlara banka müşterisi olması durumunda kredi ödemeleri verileceği açıklandı. Ziraat Bankası ve PTT üzerinden emekli maaş alıyorsanız başvurunuzu gerçekleştirmek için banka müşterisi olmanız durumunda sizlere hızlı bir şekilde kredi işlemleri gerçekleştirilecektir.

Ziraat Bankası ve PTT üzerinden ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen vatandaşlar, emekli olmaları durumunda istedikleri zaman 36 ay vadeli ve 24 ay vadeli kredi paketleriyle birlikte gelir belgesiz, emekli kredileri kullanabilmektedir. Ocak ayı sonuna kadar devam edecek olan bu kampanyalara katılmak isteyen vatandaşlar, hızlı bir şekilde başvurularını gerçekleştirebilir ve nakit kredi onayı alabilmektedir.

Ziraat Bankası Emekli Kredisi…

Kamu bankası olarak hizmet veren Ziraat Bankası üzerinden emekli maaş hesabınız aracılığı ile birlikte ihtiyaç kredisi almak istiyorsanız size en yakın banka şubesine giderek kimliğinizle birlikte başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Ziraat Bankası üzerinden başvurularını gerçekleştirecek olan emeklilere uygun faizlerle ihtiyaç kredisi ödemesi verilmektedir. Emekli maaş hesabınız aracılığı ile birlikte alacağınız 80000 TL krediler, diğer bankalardaki olan kredi ve kredi kartı borçlarınızı kapatmanız içinde sizlere destek verecektir.

Ptt, Emekli Kredisi Kampanyası… 

Ptt ayrıca emekli olan vatandaşlara da emekli maaşını PTT şubelerine taşımaları durumunda ihtiyaç kredisi vereceğini açıkladı. Emekli maaşınızı PTT’ye taşıdıktan sonra başvurunuzu gerçekleştirerek hızlı bir şekilde kredi başvurusunda bulunabilecek ve üzeri, özellikle diğer bankadaki olan borçlarınızı kapatabileceğiniz 80000 TL’ye kadar ödenecek olan ihtiyaç kredisinden de faydalanabileceksiniz.

PTT üzerinden Emekli Kredisi kampanyasına katılacak olan kişiler aynı zamanda ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak için uygun faizlerle kredi ödemelerini, SMS ile de yapabiliyor. Sms ile ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak istiyorsanız, PTT yazıp boşluk bırakıp TC kimlik numaranızı 30 50 numarasına göndermeniz durumunda işlem yapabilirsiniz.

Başa dön tuşu