Ekonomi

Ziraat Bankası ve “İki” Banka Daha Duyurdu! Acil Para İhtiyacınıza 3 Bankadan 30.000 TL Ödeme Haberi Doğrulandı!

Ziraat Bankası ve “İki” Banka Daha Duyurdu! Acil Para İhtiyacınıza 3 Bankadan 30.000 TL Ödeme Haberi Doğrulandı! Ziraat Bankası Garanti Bankası ve Vakıfbank üzerinden başlatılan kampanyalarda düşük faiz oranları ile birlikte kredi kullanacak olan tüm vatandaşlar için yapılacak olan işlemlerde nakit ihtiyacı olan vatandaşlara 30000 TL’ye kadar kredi ödemesi verileceği duyuruldu.

Ziraat Bankası Garanti Bankası Vakıfbank üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunarak, şartları uygun olan tüm vatandaşlar için gerçekleştirecek olan bu kredi kampanyasında 3 banka üzerinden sizlere 30000 TL’ye kadar ödeme verilecek, onaylanan krediler hesaplarınıza yatırılarak, yine aynı gün içinde, kullanmanıza olanak sağlanacaktır.

Ziraat Bankası Vakıfbank

Başvurularını gerçekleştirecek olan vatandaşların banka şartlarına uygun olup aynı gün içinde ödemelerini alabilecekleri bu kampanyalardan faydalanabilmeleri için şubelere gitmeden işlemlerini hemen yapabilmeleri gerekiyor. Ziraat Bankası Vakıfbank, kamu bankası olmasından dolayı sizlere düşük faiz oranlarıyla birlikte kredi imkanı sağlarken, başvurularını gerçekleştirmek isteyen vatandaşlara aynı gün içinde kredi ödemeleri hızlı bir şekilde verilmektedir. Ziraat Bankası Vakıfbank şubelerine giderek kimliğiniz ve gelir belgeniz ile birlikte başvuru yapabilir veya bankaların internet bankacılığını kullanarak da şubelere gitmeden ihtiyaç kredisi alabilirsiniz.

Garanti Bankası

Garanti Bankası üzerinden başvuru yaparak, kredi kullanmak isteyen vatandaşların sigortalı olarak çalışıyor olması veya kredi başvurusu yapacak olan vatandaşların emekli olmaları durumunda emekli maaş hesapları üzerinden başvurularını yapacakları gibi, ayrıca banka müşterisi olması durumunda da şubelere gitmeden internet bankacılığı üzerinden işlem yapabileceklerdir. Size en yakın Garanti Bankası şubesine giderek, 30000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabilirsiniz.

Başa dön tuşu