Ekonomi

Ziraat Bankası ve 3 Bankadan duyuru: Başvuru yaparak 10 bin TL “Gelir Belgesiz” Ödeme alın!

Ziraat Bankası ve 3 Bankadan duyuru: Başvuru yaparak 10 bin TL “Gelir Belgesiz” Ödeme alın! Ziraat Bankası Vakıfbank Halkbank ve PTT üzerinden gelir belgesiz ihtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşlar için bankalar üzerinden duyuru paylaşıldı. Ocak ayı sonuna kadar düşük faizlerle kredi kullanmak isteyen vatandaşlar için başlatılan kampanyalarda, nakit ihtiyacı olan vatandaşlara belirli şartlara uygun olmaları durumunda, 10 bin TL çok verileceği açıklandı. Ziraat Bankası, ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsunuz ve banka kredi şartlarına uygun olduğunuzu düşünüyorsanız, sizlerde gelir belgesiz ihtiyaç kredisi kampanyasına katılarak, başvuru gerçekleştirebilir ve onaylanan krediyi hesabınıza yatırabilirsiniz.

Ziraat Bankası Vakıfbank Halkbank ve PTT, özelliklede emekli maaşını kendi bankasından alan vatandaşlara kredi imkanı sunmaya devam edecektir. Banka üzerinde müşteri olan vatandaşlara daha düşük faiz oranları ile birlikte kredi işlemleri gerçekleştirecek olan bu bankaların kredi ödemeleri hızlı bir şekilde hesaplara yatırılarak verilmektedir. Banka şubeleri üzerinden ve bankaların internet bankacılığı uygulamalarını kullanarak dilediğiniz zaman kredi başvurusunda bulunabilir ve istediğiniz zaman onay alabilirsiniz.

Ziraat Bankası Vakıfbank Halkbank

Bu sebepten ötürü eğer kredi başvurunuzu Ziraat Bankası Vakıfbank Halkbank üzerinden yapmak istiyorsanız, en yakın banka şubesine giderek işlemlerinizi kolay bir şekilde yapabilecek ve onaylanan kredinizi hemen aynı gün içinde hesaplarınıza yatırarak kullanabileceksiniz. Banka kredi şartlarına uygun olan vatandaşlar, nakit ihtiyacı olmaları durumunda aynı gün içinde hesaplarına ödemeler yatırabileceklerdir.

PTT

PTT üzerinden başvuru yapmak istiyorsanız, PTT, yazın boşluk bırakın, TC kimlik numaranızı da yazarak bu mesajı: 3050 numarasına göndermeniz durumunda ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmuş olacaksınız. Ptt üzerinden ayrıca emekli maaş alan vatandaşlar da PTT şubelerine giderek daha yüksek limitlerde kredi kullanabilmektedirler.

Başa dön tuşu