Ekonomi

Ziraat Bankası ve 2 Banka Daha Duyurdu! Emekli ve Çalışan Kişilere Destek Kredileri Bugün Başladı

Ziraat Bankası Garanti Bankası ve Yapı Kredi Bankası tarafından başlatılan yeni kampanyada, emekli olan ve sigortalı olarak çalışan tüm vatandaşlara belirtilen şartlar dahilinde ihtiyaç kredisi ödemeleri uygun faiz oranları ile birlikte verileceği açıklandı.

Ziraat Bankası Garanti Bankası ve Yapı Kredi Bankası tarafından başlatılan İhtiyaç Kredisi kampanyasında uygun faiz oranlarıyla birlikte nakit kredi kullanmak isteyen tüm vatandaşlar için 5 dakika içerisinde sonuç verilmektedir.

Bireysel ihtiyaç kredisi adı altında verilecek olan bu kredilerden faydalanmak isteyen tüm vatandaşlara banka 5 dakika içerisinde sonuç vererek, hemen 50000 TL’ye kadar kredi ödemesi vereceğini açıkladı. Banka kredi politikalarına uygun olan ve nakit ihtiyacı olan tüm vatandaşlar için başlatılan, Kredilerde ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişilere 5 dakikada sonuç verilecek, onaylanan Krediler hesaplarına yatırılarak da aynı gün içinde kullandırılacaktır.

BAŞVURU

Başvuru yapmak istiyorsanız, banka şubelerine kimlik ve gelir belgeniz ile birlikte gidebilirsiniz. Ziraat Bankası, ihtiyaç kredisi başvurusu, ayrıca bankanın resmi internet sitesi üzerindeki ihtiyaç kredisi başvuru formunu doldurarak da gerçekleştirilmektedir.

Garanti Bankası üzerinden kredi başvurularında bulunmak isteyen vatandaşlar için yapılacak olan kredi ödemelerinde ise uygun faiz oranlarından yararlanmak isteyen vatandaşlara banka internet bankacılığı uygulaması üzerinden işlem yapmaktadır.

Sms ile ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsanız, kredi başvurunuzu yapmak için banka şubesine gitmeden, Yapı Kredi Bankası üzerinden 44 11 numarasına mesaj atarak da kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Bireysel, yazın boşluk bırakın, TC kimlik numaranızı yazın boşluk bırakın aylık gelirinizi yazın boşluk bırakın ve doğum tarihinizi gün ay yıl olarak yazdıktan sonra 44 11 numarasına mesaj göndererek, ne kadar kredi onay alacağınızı görebilirsiniz.

Başa dön tuşu