EkonomiGüncel

Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank hesabı olanlar dikkat! Banka açıklama yaptı!

Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank hesabı olanlar dikkat! Banka açıklama yaptı! Kamu bankaları üzerinden işlemlerini gerçekleştirecek olan tüm vatandaşların banka hesapları olmaları durumunda 30000 TL‘ye kadar nakit kredi ödemesi alabileceği haberi verildi.

Kamu bankaları üzerinden sizlerde 30000 TL’ye kadar nakit kredi kullanmak istiyorsanız başvurunuzu gerçekleştirerek, bu banka üzerinden işlemlerinizi hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden başvuru gerçekleştirerek, kredi kullanacak olan tüm vatandaşları 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi alabilmektedir.

En yakın banka şubesine giderek de işlemlerinizi gerçekleştirebileceğiniz ve kredi kullanabileceğiniz bu kampanyalara katılarak destek kredi ödemesinden faydalanabilirsiniz. Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden başvuru gerçekleştirecek, kredi kullanmak isteyen vatandaşlara banka şubelerine gitmeden de işlemler gerçekleştirilecek ve nakit kredi onayı almanızın mümkün olacaktır.

Kamu bankaları üzerinden başvurularını gerçekleştirmeniz halinde ihtiyaç kredisi ödemesinden faydalanabileceğiniz bu kampanyalara katılmak istiyorsanız, 5 dakika içerisinde sonuç alabilir ve kredi ödemesi gerçekleştirebilirsiniz. Banka kredi politikalarına uygun olarak işlemlerinizi yapabileceğiniz bu kampanyalara katılmak isteyen tüm vatandaşların 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi ödemeleri bankalar tarafından ödenmektedir.

Ziraat Bankası başta olmak üzere Vakıfbank ve Halkbank üzerinden de kredi alacak kişilere yapılacak olan bu kampanyalarda başvuru yapmak isteyenlere 5 dakika içinde ödeme veriliyor.

  • Nakit kredi alacak kişilere 5 dakika içinde sonuç veren bu 3 banka sadece bankadan kredi alacak olan ve kendi müşterisi olan kişilere hemen ödeme yapıyor.

Emekli olan ve emekli maaşını kendi bankasından alan kişilere 30.000 TL’ye kadar nakit verilecektir. Bu şartlara uygun olan kişilere uygun faiz oranları ile birlikte krediniz hemen hesaba yatacaktır.

Başa dön tuşu