Ekonomi

Ziraat Bankası, Vakıfbank, Halkbank ve PTT’den Emekli Olan Kişilere 30.000 TL Ödeme Haberi Geldi!

Ziraat Bankası, Vakıfbank, Halkbank ve PTT‘den Emekli Olan Kişilere 30.000 TL Ödeme Haberi Geldi! Ziraat Bankası Vakıfbank Halkbank ve PTT üzerinden 30000 TL’ye kadar ödeme alacak olan vatandaşlar için yapılan kampanyalarda, nakit ihtiyacı olan kişilere belirli şartlar dahilinde ihtiyaç kredileri hızlı bir şekilde ödeneceği açıklandı. Ziraat Bankası Vakıfbank Halkbank ve PTT üzerinden 30000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi almak istiyorsanız ve başvurularınızı gerçekleştirmek istiyorsanız, kredi işlemlerinizi yapabilmek için şubelere gitmeden işlemlerinize hemen internet üzerinden de yapabilirsiniz.

Devlet bankaları üzerinden başvurularını gerçekleştirmek isteyen vatandaşlar, nakit ihtiyacı olması durumunda ve emekli, olması durumunda bu bankalar üzerinden ihtiyaç kredisi kampanyalarına katılarak diledikleri zaman ihtiyaç kredisi kullanabiliyorlar. Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank, emekli olan vatandaşlar için yapmış oldukları bu kampanyalarda 36 ay vadeye kadar sizlere 3 ay ertelemeli olarak ihtiyaç kredisi imkanı sağlarken, nakit kredi kullanacak olan kişilere belirli şartlara uygun olarak kredi işlemlerine hemen vermektedir.

Ziraat Bankası Vakıfbank Halkbank

Ziraat Bankası Vakıfbank Halkbank üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunarak, şartları uygun olan tüm vatandaşlar için yapılan bu işlemlerde nakit kredi kullanacak olan kişilere 3 ay ertelemeli kredi en düşük faiz oranlarından yararlanarak kullandırılmaktadır. Size en yakın banka şubesine giderek başvurularınızı gerçekleştirebileceğiniz gibi, ayrıca banka şubelerine gitmeden ihtiyaç kredisi başvurunuzu internet bankacılığı uygulamaları üzerinden 7 24 yapabilirseniz.

PTT başvuru

Ptt üzerinden başvuru yapmak istiyorsanız, PTT yazıp boşluk bırakıp TC kimlik numaranızı yazarak bu mesajı 30 50 numarasına göndermeniz durumunda ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmuş olacak ve onaylanan kredileri hesaplarımıza yatırarak kullanacaksınız. Ptt, resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuru sonrasında başvurularını gerçekleştirerek, kredi almak isteyen tüm vatandaşlar için uygun faiz oranları ile birlikte kredilerini hesaplarına yatırarak hemen banka şubeleri üzerinden ve PTT şubeleri üzerinden de ödemeler vermektedir.

Başa dön tuşu