EkonomiGüncel

Ziraat Bankası Vakıfbank Halkbank ve PTT Üzerinden Emekli Maaşı Alanlar Dikkat

Ziraat Bankası Vakıfbank Halkbank ve PTT Üzerinden Emekli Maaşı Alanlar Dikkat. Bankadan maaş alanlara ödeme olacak. Ziraat Bankası Vakıfbank Halkbank ve PTT Üzerinden Emekli Maaşı Alanlar yaptığı bu kampanya ile 50 bin TL ödeme alacak ve bu ödemeler ile birlikte, kredi notuna göre işlem yapılacaktır. Kredi notuna uygun olan herkes başvurusunu yaptıktan hemen sonra işlemlerini yapabilmeleri için kredi alabileceklerdir. Kamu bankaları üzerinden emekli maaşı alan herkes bu kampanyalara katılabilecek ve bu kampanyalar dahilinde kredi ödemeleri hesaplarına kendi hesapları üzerinden yatacaktır. Kredi notunuza göre işlem yapabilecek ve bu ödemeleri hesaplarınıza atacaksınız.

Kamu bankaları sadece ihtiyaç kredisi değil, borç kapatma kredisi de verecek. 50 bin TL 36 ay vadeye kadar verilecek olan bu kredilerde, güncel olan banka kredi ve kredi kartı borçlarınızı da verilen bu kredi içinden kapatabilirsiniz. Eğer daha fazla kredi ve kart borcunuz varsa, bireysel müşteri temsilcisi ile birlikte hesaplamanızı yapabilir, bu krediyi o şekilde de kullanabilirsiniz.

Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank

Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden emekli maaş alıyorsunuz ve daha önce bu bankalardan kredi alsanız bile sizlere hızlı bir şekilde ihtiyaç kredisi imkanı sağlanacaktır. Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank, resmi internet sitesi üzerindeki ihtiyaç kredisi başvuru formunu dolduran ve kendi banka şubelerine kimlikleriyle birlikte giden emeklere destek kredisi verecek.

PTT

PTT üzerinden başvurunuzu gerçekleştirerek nakit kredi kullanmak istiyorsanız, bankanın SMS servisini kullanabilirsiniz. Sms ile PTT üzerinden emekli kampanyası, SMS başvurusunu yapmak isteyen vatandaşlar cep telefonları üzerinden PTT yazıp boşluk bırakıp TC kimlik numarasını yazarak, 30 50 numarasına mesaj olarak göndermektedirler. Gönderilen mesaj başvurusu sonrasında, sizlere hızlı bir şekilde sunulur ve onaylanan Tutarı ne kadar olduğu hakkında bilgileri gönderildikten sonra bu tutarı, PTT şubelerinden gişe personeli yardımıyla kullanabilirsiniz.

Başa dön tuşu