EkonomiGüncel

Ziraat Bankası TC Kimlik Numarası Son Rakamına Göre 88000 TL Ödeme Yapacak!

Kamu bankası olan Ziraat Bankası, TC kimlik numarasının son rakamına göre, 88000 TL’ye kadar ödeme yapacağını açıkladı. Kamu bankası olan Ziraat Bankası, kimlik numaraları üzerinden başvurularını gerçekleştirerek nakit kullanacak olan tüm vatandaşlar için belirtilen kredi politikalarına uygun olmaları durumunda hızlı bir şekilde kredi ödemelerini gerçekleştireceğini duyurdu. Ziraat Bankası, resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuruda, ihtiyaç kredisi başvurularını gerçekleştirerek nakit almak isteyen tüm vatandaşın için 3 ay ertelemeli kredi ödemeleri gerçekleştireceğini açıkladı.

Ziraat Bankası, ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsanız ve banka kredi politikalarına uygun olarak hemen aynı gün içinde işlem yapmak istiyorsanız, belirtilen şartlar dahilinde ihtiyaç kredisi, ödemenizi hızlı bir şekilde gerçekleştirerek aynında kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.

Ziraat Bankası, 88000 TL’ye kadar 24 ay vadeli vermiş olduğu bu kredilerde nakit ihtiyacı olan tüm vatandaşlar için hemen aynı gün içinde işlem yapacağını ve bu kredilerde hızlı bir şekilde onay vereceğini duyurdu. Ziraat Bankası, emekli olan vatandaşlar ile birlikte kredi kullanacak olan vatandaşların sigortalı olarak çalışıyor olması durumunda banka şubelerine gitmeden işlemlerini gerçekleştirerek ihtiyaç kredisi alabileceği haberini verdi.

Ziraat Bankası, ihtiyaç kredisi almak istiyorsanız başvurularınızı gerçekleştirmek istiyorsanız, şubelere gitmeden yapacağınız işlemlerde nakit kredi kullanacak olan kişilere 3 ay ertelemeli kredi imkanı, hesap numaraları üzerinden alacakları internet bankacılığı şifresiyle birlikte yapılmaktadır. En düşük faiz oranlarından yararlanarak, kullanabileceğiniz bu krediler kasım ayı sonuna kadar devam edecek ve istediğiniz zaman başvurunuzu gerçekleştirerek, onay alabileceksiniz.

Başa dön tuşu