Ekonomi

Ziraat Bankası, ihtiyaç kredisi olarak kendi banka müşterilerine 8000 TL ödeme vereceğini açıkladı

Ziraat Bankası, ihtiyaç kredisi kampanyası ile birlikte ocak ayında da düşük faizlerle ve düşük limitlerde kredi vermeye devam edecek. Ziraat Bankası, İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılarak, başvurularını gerçekleştirmek isteyen vatandaşlara 8000 TL 36 ay vadeli kredi ödemesi gerçekleştiriliyor. Banka hesabı olan tüm vatandaşlar, ihtiyaç kredisi kullanmak istiyorlarsa, şubelere gitmeden işlemlerini kolay bir şekilde internet üzerinden gerçekleştirebilecek.

Ziraat Bankası, 8000 TL kredi başvurusu nasıl yapılır?

Ziraat Bankası üzerinden başvuru yapmak istiyorsanız, internet bankacılığı şifresi oluşturmanız gerekiyor. Ziraat Bankası müşteri hizmetleri numarası üzerinden veya Ziraat Bankası şubelerine giderek, internet bankacılığı şifresi oluşturduktan sonra acil ihtiyacınızın olması durumunda, Ziraat Mobil uygulamasına giriş yaparak buradan başvuru gerçekleştirebilirsiniz.

Ziraat mobil uygulaması üzerinden gerçekleştirilecek olan başvurularda, ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişilere belirli şartlar dahilinde kredi ödemeleri verilmektedir. Ziraat Bankası kredi başvurusunda bulunmak istiyorsanız ve banka kredi şartlarına uygun olduğunuzu düşünüyorsanız, sizlerde İhtiyaç Kredisi ödemelerinizi bu banka üzerinden 7 24 alabilirsiniz.

Sadece bireysel müşterilerin katılabileceği bu kampanyalara katılacak olan vatandaşları daha yüksek limitlerde krediler kullanabilmektedir. 8000 TL kredi kullanmanız durumunda 36 ay vadeli ödeme tablosu oluşturarak uzun vadelerde kredinizin geri ödemesini gerçekleştirebilirsiniz.

Başa dön tuşu