Ekonomi

Ziraat Bankası Hesabınız Varsa Aman Dikkat! 11 gün süre verildi başvuru yapmanız gerek!

Ziraat Bankası, son zamanlarda yapmış oldukları kampanyalar ile birlikte sürekli olarak güncel duyurular yapmaya devam etmektedir. Ziraat Bankası, yaptığı yeni kredi kampanyası ile birlikte kendi banka hesabı olan vatandaşlara 50000 TL’ye kadar gelir belgesiz olarak ihtiyaç kredisi vereceğini açıkladı. Ziraat Bankası, resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuru sonrasında başvurularını gerçekleştirerek nakit kullanmak isteyen tüm vatandaşlar için 3 ay ertelemeli ve 36 ay vadeli krediler hızlı bir şekilde ödenmektedir. Ziraat Bankası, ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak isteyen vatandaşlara 5 dakika içerisinde kredi işlemleri hızlı bir şekilde yapılabilecek onaylanan bu kredileri de hesaplarına yatırarak hemen aynı gün içinde gösterebilecek.

Ziraat Bankası, ihtiyaç kredisi

Ziraat Bankası, ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsanız ve kredi şartlarına uygun olduğunuzu düşünüyorsanız, nakit kredi kullanacak olan kişilere 3 ay ertelemeli 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi hemen aynı gün içinde ödenmektedir. Ziraat Bankası kredi kampanyasına katılmak isteyen vatandaşlar, 11 gün içerisinde başvurularını gerçekleştirmeleri durumunda bu bankanın gerçekleştirmiş olduğu düşük faizli ihtiyaç kredisi kampanyasına katılabilmektedir.

Ziraat Bankası, İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılmak isteyen kişiler için başlatılan yeni nakit kampanyasında 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişilerin en yakın banka şubeleri üzerinden yapacakları işlemleri, ayrıca internet bankacılığı uygulamaları üzerinden de yapabileceği haberi verildi. Ziraat Bankası hesabınızın olması durumunda kendi hesap numaranız üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilmeniz için şubelere gitmeden işlemlerinizi yapabileceğiniz bu kampanyalara, internet bankacılığı uygulaması üzerinden şifre alarak ulaşabilirsiniz.

Diğer Bankalar!

Ziraat Bankası gibi kamu bankası olan Vakıfbank ve Halkbank üzerinden de dilediğiniz zaman başvurunuzu gerçekleştirebileceğiniz ihtiyaç kredisi kampanyası başlatıldı. Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank, özellikle kendi bankası üzerinden emekli maaş alan tüm vatandaşlar için yapmış oldukları bu kampanyalarda, nakit kredi kullanacak olan kişilere belirtilen şartlarda ilinde 36 ay vadeli 50000 TL kadar kredi vermektedir.

50000 TL’ye kadar kredi kullanmak istiyorsanız bu bankaların kredi politikalarına uygun olduğunuzu düşünüyorsanız başvurunuzu bankanın internet sitesi üzerindeki kredi başvuru formunu doldurarak, bankaların internet bankacılığına girerek veya en yakın banka şubesine kimlik ve gelir belgesiyle birlikte giderek işlem yapabilirsiniz.

Başa dön tuşu