EkonomiGüncel

Ziraat Bankası Hesabı Olanlara 8 Gün Müddet! 23:30’dan Sonra Başlayacak, Hesabınız Varsa Dikkat

Ziraat Bankası banka hesabı olanlara 8 gün içinde ödeme yapılacak: Son dakika haberine göre bu gece başlayacak kampanyada banka müşterisi olan kişilere öncelik tanınacak. Nakit ihtiyacı olan kişiler, başvuru yaparak Ziraat Bankası üzerinden kredi ödemelerini hemen alabileceklerdir. Ziraat Bankası nakit kredi almak isteyenlere, 5 dakika içinde sonuç vermektedir.

Ziraat Bankası kredi başvurusu nasıl yapılır?

8 gün içinde bankanın sizler için yaptığı bu kredi kampanyasına katılmak istiyorsanız, başvurunuzu bankaya gitmeden yapmanız gerekiyor. Başvurunuzu yaptıktan hemen sonra nakit ihtiyacı olan kişilere, uygun faizlerle kredi ödemeleri veriliyor. Nakit kredi almak için başvurunuzu yapabileceğiniz Ziraat Bankası internet üzerinden sizlere destek olacak. Ziraat Bankası nakit kredi almak isteyenlere hemen aynı gün içinde sonuç verecektir. Uygun faizlerle kredi alacak kişiler, uygun vadelerle 36 ay vadeye kadar ödeme yapacaklardır.

36 ay vadeye kadar kredi alacak kişiler, belirtilen kredi şartlarına uygun olması durumunda hemen aynı gün içinde kredi ödemelerini gerçekleştirmektedirler. Nakit kredi almak istiyorsanız, sizlerde başvurunuzu bu banka üzerinden yapabilirsiniz.

Ziraat Bankası banka şubeleri haricinde kredi başvurusu, ATM üzerinden ve Müşteri Hizmetleri numarası üzerinden de yapılmaktadır. Ziraat Bankası şubelerine giderek yapabileceğiniz tüm işlemleri banka şubelerine gitmeden de internet üzerinden ve ATM üzerinden kolayca yapabilirsiniz.

Emeklilere Ödeme!

Ziraat Bankası sadece banka müşterilerine değil, emekli olan kişilere de destek veriyor. Emekli maaş hesabınız üzerinden başvurunuzu yapmanız durumunda sizlere 5 dakika içinde sonuç verilen yeni bir kredi paketi hazırlanıyor. Nakit ihtiyacınızın olması durumunda emekli maaş hesabınız ile sizlerde bu kredilerden faydalanabilirsiniz. Emekli maaş hesabınıza ödeme almak istiyorsanız, kredi notunuza göre uygun faizlerle kredi işlemleri yapılmaktadır.

Başa dön tuşu