EkonomiGüncel

Ziraat Bankası hesabı olanlar dikkat! 9 gün içinde 90.000 TL ödeme verilecek

Kamu bankası olan Ziraat Bankası üzerinden nakit ihtiyacı olan vatandaşlar için başlatılan yeni kampanyada, Ziraat Bankası hesabı olan kişilere 9 gün içerisinde 90000 TL‘ye kadar ödeme verileceği haberi geldi. Ziraat Bankası banka hesabı olan vatandaşlar için başlatılan bu kampanyalarda, 9 gün içerisinde 90000 TL’ye kadar 24 ay vadeli ihtiyaç kredisi, kullanabileceğiniz bir kampanya hazırlandı. Ziraat Bankası, İhtiyaç Kredisi Kampanyası adı altında verilecek olan bu kredilerde bireysel müşterilerin banka kredi politikalarına uygun olmaları durumunda aynı gün içinde kredi ödemeler alabileceği haberi verildi.

En yakın banka şubesi üzerinden de işlemlerinizi gerçekleştirebileceğiniz ve kredi kullanabileceğiniz bu kampanyalara katılmak isteyen vatandaşların, Ziraat Bankası müşterisi olması durumunda hemen aynı gün içinde işlem yapabileceği bir kampanya hazırlandı. Ziraat Bankası müşterisi olan vatandaşlar, nakit ihtiyacı olmaları durumunda işlemlerin hemen aynı gün içinde hesaplarına yatırabilecekleri kampanyaya katılabiliyor.

Ziraat Bankası, ihtiyaç kredisi

Ziraat Bankası, ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan vatandaşların başvurularını gerçekleştirmeleri çok banka şubelerine gitmeden işlem yapabilmeleri için de internet bankacılığı uygulaması gerekiyor. Ziraat Bankası internet bankacılığı uygulamaları üzerinden işlemlerini gerçekleştirecek olan tüm vatandaşlara 3 ay ertelemeli kredi ödemeleri, masrafsız ve gelir belgesiz olarak verilmektedir.  Ziraat Bankası, emekli olan kişiler ile birlikte sigortalı olarak çalışan tüm vatandaşlara destek kredileri vermektedir.

Başa dön tuşu