EkonomiGüncel

Ziraat bankası hesabı olanlar dikkat! 1 Aralık’tan itibaren geçerli!

Ziraat bankası hesabı olanlar dikkat! 1 Aralık’tan itibaren geçerli! Ziraat Bankası banka hesabı olan vatandaşların nakit ihtiyacı olmaları durumunda alabilecekleri, ihtiyaç kredisi kampanyalarından faydalanabilmeleri için 1 Aralık itibariyle birlikte yeni bir kredi kampanyası başladığı açıklandı. 45000 TL’ye kadar 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi, kullanabileceğiniz bu kampanyalar üzerinden işlemlerini gerçekleştirmek isteyen tüm vatandaşlar için belirtilen şartlar dahilinde kredi ödemeleri hızlı bir şekilde hesaplara yatırılarak kullandırılmaktadır.

45000 TL’ye kadar 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen vatandaşların, Ziraat Bankası müşterisi olması durumunda başvurularını gerçekleştirerek, bu banka üzerinden diledikleri zaman kredi ödemesi alabileceğini söylemek isteriz. Ziraat Bankası, resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuruda, 1 Aralık tarihi itibariyle kredi başvurularını gerçekleştirerek nakit kullanmak isteyen tüm vatandaşlar için başlatılan kampanyalarda, nakit ihtiyacı olan kişilere 3 ay ertelemeli kredi ödemesi verilecek. Ziraat Bankası, ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan vatandaşların bireysel müşteri olmaları durumunda kredi ödemelerine istedikleri zaman bu faiz oranları ile birlikte yılsonuna kadar masrafsız kullanabilmektedirler.

Kamu bankası olmasından dolayı diğer bankalara göre daha uygun faiz oranları ile bu bankadan kredi başvurusu yapabilirsiniz. Ziraat Bankası en az 6 aylık sigortası olan ve kredi sicilinde sıkıntı olmayan müşterilere maaşlarına göre 45.000 TL’ye kadar kredi vermektedir. İcralık ve avukatlık bir durumunuz varsa, banka şartlarına uygun değilseniz kredi onayı alamazsınız.

Özellikle emekli olan kişiler, bu krediye başvuru yaptığında bankaya maaşını taşımamışsa veya bu bankadan maaş almıyorsa kredi kullanamaz. Ziraat Bankası emekli kredilerinde banka kendi bankasından kredi almanızı isteyecektir. Çalışan kişilerde kredi başvurusu yapabilirler.

Banka kredi başvurusu için sadece size en yakın olan Ziraat Bankası şubesine gitmenizi isteyecektir. 36 ay vadeye kadar verilen bu kredilerde 3 ay erteleme imkanından faydalanabilirsiniz.

Başa dön tuşu