EkonomiGüncel

Ziraat bankası gece açıkladı! 31 Ocak son tarih, Geç kalmadan işlem yapın!

Ziraat bankası gece açıkladı! 31 Ocak son tarih, Geç kalmadan işlem yapın! Ziraat Bankası tarafından başlatılan yeni kredi kampanyasında, başvurularını gerçekleştirerek nakit kullanmak isteyen tüm vatandaşlar için gerçekleştirilen yeni ihtiyaç kredisi kampanyasından faydalanacak olan kişilere banka, belirli şartlar dahilinde ödeme vereceğini açıkladı.

31 Ocak tarihine kadar başvuru gerçekleştirecek bu banka üzerinden ihtiyaç kredisi kullanacak olan tüm vatandaşların, Ziraat Bankası müşterileri olmaları durumunda işlemlerine hızlı bir şekilde gerçekleştirmek, banka şubelerine gitmeden de kredi ödemesi alabileceği haberi verildi.

Ziraat Bankası, resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyurularda başvuru gerçekleştirerek, kredi kullanacak olan tüm vatandaşların en yakın banka şubesi üzerinden de işlemlerini yapabileceği haberi verildi. Emekli olan kişiler ile birlikte sigortalı olarak çalışan kişilere destek kredisi ödemesi verecek olan Ziraat Bankası, yaptığı bu yeni kampanya ile birlikte ocak ayı sonuna kadar en düşük faiz oranlarından, vatandaşların yararlandıracağını açıkladı.

Ziraat bankasına gidip kredi kullanacak olan vatandaşlar için yapmış olduğu yeni kredi kampanyasında başvuru şartlarına uygun olan ve onaylanan tüm kredileri hesaplarına yatırarak hemen aynı gün içinde kullandıracak olan vatandaşlara ziraat mobil uygulaması üzerinden de kredi ödeme desteği vermektedir. Ziraat Bankası, resmi internet sitesi üzerinden başvuru gerçekleştirecek olan vatandaşlar da Ziraat Mobil uygulaması üzerinden yapacakları tüm işlemlerde, masrafsız ve gelir belgesiz ihtiyaç kredisi kullanabilirler. 50000 TL’ye kadar 36 ay vadeli kredi ödemelerini kendi hesaplarına hemen yaptırabilmektedirler.

Ziraat Bankası resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyurular sonrasında Kredi kullanacak olan kişilere 5 dakika içerisinde sonuç verecek olan bu bankalar acil ihtiyaç kredisi kampanyasına katılarak işlemlerini gerçekleştirebilecekler ve nakit kredi kullanabileceklerdir.

Ziraat Bankası üzerinden kredi kullanacak olan emekli olan kişiler ise maaş taşıma işlemleri sonrasında daha yüksek limitlerde de Kredi alabiliyor.

Bankaların güncel kredi faiz oranlarını öğrenmek istiyorsanız Ziraat bankası’nın resmi internet sitesine girerek buradan kredi hesaplamanızı ve güncel faiz oranlarını öğrenebilir ve ayrıca internet sitesi üzerindeki kredi başvuru formunu doldurarak da başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Başa dön tuşu