EkonomiGüncel

Ziraat Bankası emekliye ödeme verecek! Maaş müşterisi olursanız, 100.000 TL ödemeyi hesabınıza yatırın!

Ziraat Bankası emekliye ödeme verecek! Maaş müşterisi olursanız, 100.000 TL ödemeyi hesabınıza yatırın! Ziraat Bankası üzerinden ödeme alacak olan vatandaşlara verilecek olan 100000 TL ödemeyle ilgili ocak ayı sonuna kadar kredi kampanyası yapılacağı açıklandı.

Ziraat Bankası, emekli maaş hesabınız aracılığı ile birlikte başvurunuzu gerçekleştirerek, ödeme alabileceğiniz bu kredi kampanyalarından faydalanacak olan tüm vatandaşların banka müşterileri olmaları durumunda kredi ödemeleri uygun faiz oranları ile birlikte verilecek, onaylanan bu tutarda banka hesabına hemen yatırılacaktır.

Devlet bankası olmasından dolayı vatandaşların en çok tercih etmiş olduğu, bankaların başında gelen Ziraat Bankası yapmış olduğu bu kredi haberiyle birlikte işlemlerine hemen aynı gün içinde gerçekleştirmektedir ve kredi onayı alabilmektedirler. Ziraat Bankası üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsanız ve banka şartlarına uygun olduğunuzu düşünüyorsanız, işlemlerinizi gerçekleştirmek için Ziraat Bankası müşteri sunmanız durumunda internet bankacılığını kullanarak şubelere gitmeden kredi alabilirsiniz. Ziraat Bankası başvurusunu gerçekleştirecek olan tüm emekleri için yapmış olduğu bu kampanyada, aynı zamanda diğer bankalardaki olan kredi ve kredi kartı borçlarını kapatmak içinde destek kredisi ödemelerinden faydalanmalarına olanak sağlamaktadır.

Güncel olan diğer banka borçlarını kapatmak için ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak isteyen tüm vatandaşlara hemen aynı gün içinde ödeme verilmektedir.

Ziraat Bankası, İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılacak olan emekliler banka şubelerine giderek kimlikleriyle birlikte işlemlerini kolay bir şekilde gerçekleştirebilir.

Emekli maaş hesabınız üzerinden internet bankacılığı uygulamalarını kullanarak veya banka şubelerine giderek de 24 ay vadeli 10000 TL ihtiyaç kredisi alabilirsiniz.

En yakın banka şubesine giderek, sadece kimliğinizle birlikte, işlemlerinizi gerçekleştirebileceğiniz bu kampanyalardan faydalanmak isteyen kişilere acil ihtiyaç kredisi kampanyası adı altında verilecek olan bu krediler ile birlikte 5 dakika içerisinde sonuçları hemen aynı gün içinde hesaplara yatırılmaktadır.

Ziraat Bankası üzerinden ihtiyaç kredisi almak istiyorsanız başvurunuzu gerçekleştirmek için ayrıca mobil uygulamayı kullanabilirsiniz.

Başa dön tuşu