EkonomiGüncel

Ziraat bankası emekliye müjde verdi! Emekli maaşlarına 100.000 TL net ödeme yapacak!

Ziraat bankası emekliye müjde verdi! Emekli maaşlarına 100.000 TL net ödeme yapacak! Ziraat Bankası, emekli maaş alan vatandaşlar için başvurularını gerçekleştirmeleri halinde ihtiyaç kredisi ödemesini yapmaları için uygun faizlerle kredilerini vereceğin açıkladı. Ziraat Bankası, emekli maaş hesapları üzerinden başvurularını gerçekleştirecek olan tüm vatandaşlar için yapmış olduğu bu kredi ödemelerinde uygun faizlerden yararlanmanız halinde sizlere 5 dakika içerisinde sonuç vereceğini duyurdu. Ziraat Bankası, emekli maaş hesapları üzerinden başvuru yaparak, kredi kullanacak olan kişilere uygun faizlerle ihtiyaç kredisi ödemesi verilecek ve onaylanan bu krediler, dilediğiniz zaman hesaplara yatırılarak kullandırılacaktır.

Ziraat Bankası, ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak isteyen emeklilerin banka müşterileri olmaları durumunda kredi ödemelerini hızlı bir şekilde alabileceğini de söylemek isteriz. Emekli maaşınızı Ziraat Bankasına taşıdıktan sonra ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabiliyor ve istediğiniz zaman bu kredileri 100000 TL’ye kadar hemen alabiliyorsunuz.

24 ay vadeli ihtiyaç kredisi kampanyasına katılarak, başvurularını gerçekleştirecek olan vatandaşlara 100000 TL kredi ödemesi emekli maaş hesapları üzerinden verilmektedir. Emekli maaşınızı eğer Ziraat Bankası şubelerine taşıyarak başvurularınızı gerçekleştirmek istiyorsanız, kredi işlemlerinizi yapmak için bankanın müşterisi olmanız durumunda sizlere daha uygun faiz oranlarıyla birlikte kredi ödemesi gerçekleştirileceğini açıklandı.

Ziraat Bankası üzerinden Emekli Kredisi kampanyasına katılarak, başvuru gerçekleştirecek olan vatandaşlar, şartlar dahilinde aynı gün içinde hesaplarına ödemeler yatırıyor.

  • Ziraat Bankası Emekli Kredisi kampanyasına katılmak istiyorsanız size en yakın banka şubesine giderek kimlik ve gelir belgeniz ile birlikte başvuru yapabilirsiniz veya bankanın internet sitesine girerek buradan ihtiyaç kredisi başvuru formunu doldurabilirsiniz.

Emekli maaşınızı Ziraat Bankası üzerinden alıyorsanız, kredi puanınızın düşük olması durumunda bile sizlere internet bankacılığı uygulamaları üzerinden de 7 gün 24 saatte 100000 TL’ye kadar gelir belgesiz kredi verileceği açıklandı.

Başa dön tuşu