EkonomiGüncel

Ziraat bankası emekliye müjde verdi: 50 bin TL için şart istenmiyor

Ziraat bankası emekliye müjde verdi: 50 bin TL için şart istenmiyor. Ziraat Bankası üzerinden emekli maaş alan vatandaşlar için başlatılan kampanyada ihtiyaç kredisi kullanacak olan tüm emeklilere müjdeli haber geldi ve 50000 TL’ye kadar kredi ödemesi yapılacağı açıklandı. Ziraat Bankası, resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuruda, emekli maaşını bankalar üzerinden alan vatandaşlara düşük faiz oranları ile birlikte kredi başvurusu gerçekleştiriliyor.

Emekli maaşı, bu banka üzerinde olan vatandaşlar, kredi işlemlerini gerçekleştirmek istiyorlarsa banka şubelerine giderek kimlikleriyle birlikte işlem yapabilirler ve bireysel müşteri temsilcisi üzerinden almış oldukları kredi başvuru formunu doldurarak, kimlikleriyle birlikte kredi başvurusu yapabilmektedir.

Ziraat Bankası, ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan emekliler, başvuru gerçekleştirildikten sonra 50000 TL kredi ödemesini banka şube yetkisinde müdür onayında alabilmektedir. Bankaya gidecek zamanınız yoksa internet sitesi üzerindeki kredi başvuru formunu doldurarak da, işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz ve ihtiyaç kredisi başvurunuzu internet sitesi üzerinden de yapabilirsiniz.

EMEKLİYE 50 BİN TL ÖDEME

Ziraat Bankası nakit ihtiyacı olan emekliler için 50.000 TL’ye kadar gelir belgesi, ödemeye devam etmektedir. Emekli maaşınızı Ziraat Bankası üzerinden alıyorsanız başvurunuzu hemen yapabilirsiniz.

Emekli maaş hesabınız üzerinden 50000 TL’ye kadar ödeme alacak olan vatandaşlar için başlatılan yeni kredi kampanyasında 90 gün ertelemeli olarak verilecek bu kredilerde şartları uygun olan tüm vatandaşlar, ihtiyaç kredisi alabilmektedirler.

Emekli maaşınızı ilk defa Ziraat Bankasına taşımanız durumunda ise banka sizlere 50000 TL gelir belgesiz kredi yerine daha yüksek limitlerde krediler verecek ve diğer bankadaki olan tüm borçlarınızı da kapatmak isteyecektir.

Başa dön tuşu