EkonomiGüncel

Ziraat Bankası Emekliye 100.000 TL Ödeme Verecek! Bugün Başladı!

Emekliler için kredi kampanyası başlatan Ziraat Bankası, 100000 TL’ye kadar kredi ödemesi vereceğini açıkladı. Ziraat Bankası, resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuruda, ihtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşların belirtilen şartlar dahilinde kredi ödemeleri hızlı bir şekilde gerçekleştirmektedir. Ziraat Bankası, resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuruda, ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan vatandaşlar için yapılan işlemlerde nakit kredi kullanacak olan tüm vatandaşlara 3 ay ertelemeli olarak kredi ödemeleri gerçekleştiriliyor.

Ziraat Bankası, emekli olan vatandaşlar için başlatmış olduğu bu kampanyada ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişilerin kendi bankasından maaş alması durumunda veya maaş müşterisi olması durumunda kredi alabileceğini söyledi. Ziraat Bankası, İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılmak istiyorsanız ve başvurunuzu gerçekleştirmek istiyorsanız, banko üzerinde hesabınızın olması durumunda, işlemlerinizi internet sitesi üzerinden internet bankacılığı uygulamaları üzerinden ve müşteri hizmetleri numaraları üzerinden yedi gün yirmi dört saat yapabilirsiniz.

Ziraat Bankası, İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılacak olan vatandaşların emekli olmaları durumunda ise emekli maaş hesaplarının bu banka üzerinden olması gerekiyor.

Ziraat Bankası, İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılmak istiyorsanız ve banka şubelerine gitmeden işlem yapmak istiyorsanız, şubelere gitmeden 5 dakika içerisinde sonuçlarınızı öğrenebileceğiniz kredi kampanyasına katılabilir ve aynı gün içinde hesaplarınıza ödemeler alabilirsiniz.

Ziraat Bankası, ihtiyaç kredisi kampanyası haricinde yüksek limitli kredi kullanacak olan vatandaşlara borç kapatma kredisi imkanı da sağlamaktadır.

Ziraat Bankası, İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılarak, başvurularını gerçekleştirmek isteyen vatandaşların yapmış oldukları bu kampanya sonrasında nakit ihtiyacı olacak olan kişilere 3 ay ertelemeli kredi en düşük faiz oranlarından yararlandırarak verilmektedir.

Başa dön tuşu