EkonomiGüncel

Ziraat bankası düşük faizli 35000 TL nakit verecek! Banka müşterisi olan ve olmayan herkes alabilecek! Son dakika haberi!

Ziraat bankası düşük faizli 35000 TL nakit verecek! Banka müşterisi olan ve olmayan herkes alabilecek! Son dakika haberi! Ziraat Bankası yapmış olduğu yeni kampanya ile birlikte ihtiyaç kredisi ödemesinden faydalanacak olan kişilere hemen aynı gün içinde işlem yapacağı bir kredi kampanyası açıkladı.

Kamu bankası olan Ziraat Bankası yapmış olduğu bu kampanyada ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen tüm vatandaşlar için belirtilen politikalara uygun olmaları durumunda bireysel kredi vermektedir. Ziraat Bankası, kendi banka müşterisi olan ve olmayan her vatandaş için yapmış olduğu bu kampanya ile birlikte ihtiyaç kredisi ödemelerini sizlere hızlı bir şekilde ödemektedir. Emekli olan ve sigortalı olarak çalışan vatandaşlarında kampanyalara katılarak, başvurularını gerçekleştirebileceğini söyleyebiliriz.

35000 TL 36 AY KREDİ

35000 TL‘ye kadar 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen vatandaşlar, Ziraat Bankası üzerinden işlem yapmak istiyorlarsa başvurularını gerçekleştirerek, şubelere gitmeden işlemlerini hemen yapabiliyor.

Ziraat Bankası, resmi internet sitesine giriş yaparak buradaki ihtiyaç kredisi başvuru formunu doldurabilir veya bankanın mobil uygulaması üzerinden işlemlerinizi gerçekleştirerek, kredi alabilirsiniz. Ziraat Bankası internet sitesi üzerinden yapılan tüm kredi başvurularında uygun faiz oranları ile birlikte sizlere kredi imkanı sağlanırken, 3 ay ertelemeli 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi ödemesinde sizlere verilmektedir.

Ziraat Bankası, emekli maaşını kendi bankasından alan vatandaşlar için ise emekli maaşı, müşterisi olması durumunda kredi imkanı sağlıyor. Emekli maaşınızı Ziraat Bankası şubelerine taşıyarak, kredi başvurusunda bulunmak istiyorsunuz, bankadan daha yüksek limitlerde kredi kullanabilir ve diğer bankalardaki olan borçlarımızı da kapatabilirsiniz.

Ziraat Bankası 47000 TLye Kadar Borç Kapatma ve İhtiyaç Kredisi Vereceğini Açıkladı!

Ziraat Bankası 5000 TL ek ödeme emekliye yapacak!

Başa dön tuşu