Ekonomi

Ziraat Bankası bankamatik kartına 10.000 TL ödeme veriyor!

Ziraat Bankası bankamatik kartına 10000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi ödemesi vereceğini duyurdu. Ziraat Bankası, 10000 TL kadar ihtiyaç kredisi kampanyasına katılarak, başvurularını gerçekleştirmek isteyen vatandaşlar için nakit ihtiyacı olan kişilere 3 ay ertelemeli kredi vereceğini açıkladı. Ziraat Bankası bankamatik kartına 10000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi vermek isteyen vatandaşlara 10000 TL kredi ödemesi yapacağını resmi olarak açıkladı.

Ziraat Bankası bankamatik kartına 10000 TL kadar ihtiyaç kredisi ödemesi yapacak olan vatandaşların kendi banka hesabı olması, bankamatik kartı kullanmaları durumunda aynı gün içinde kredi ödemelerini gerçekleştireceğini duyurdu.

Ziraat Bankası, resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuru sonrasında başvurularını gerçekleştirerek, kredi almak isteyen vatandaşlar için banka şubelerine gitmeden de işlemlerinizi kolay bir şekilde yapabilecek ve onaylanan bu kredilere, dilediğiniz zaman hesaplarınıza internet bankacılığından yaptırabileceksiniz. Ziraat Bankası, ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak isteyen tüm vatandaşlar için başlatılan yeni kredi kampanyasında nakit kredi kullanacak olan tüm vatandaşlar için 3 ay ertelemeli ve 36 ay vadeli ihtiyaç kredileri düşük faiz oranlarıyla birlikte verilmektedir.

Ziraat Bankası üzerinde emekli maaş alan vatandaşların bankamatik hesabı olması durumunda ise emekli maaş hesapları üzerinden alacakları başvuru sonrasında nakit ihtiyacı olan kişilerin 3 ay ertelemeli kredi alabileceğinizi söylemek istiyoruz. Ziraat Bankası, emekli maaş alan vatandaşların başvurularını gerçekleştirip, kredi kullanmaları için hızlı bir şekilde işler yapacaklarını ve onaylanan bu kredileri de hesaplarına yatırarak kullanacaklarını söylüyor. Ziraat Bankası, resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuruda, ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak isteyen kişiler, 3 ay ertelemeli, en düşük faiz oranlarından yararlanabilmeleri için banka kredi puanı da uygun olması isteniyor.

Başa dön tuşu