Ekonomi

Ziraat Bankası banka hesabı olanlar dikkat! Nakit isteyenler 3 gün süresi kaldı!

Ziraat Bankası banka hesabı olanlar dikkat! Nakit isteyenler 3 gün süresi kaldı! Kamu bankaları üzerinden nakit kredi imkanı sağlanıyor. Ziraat Bankası kredi başvurusu yapacak olan kişilere 3 gün içinde 50.000 TL ödeme verileceği haberi verildi. Nakit kredi kullanacak olan kişiler, uygun faiz oranları ile birlikte, kredileri hemen hesaplara atacaklardır. Kredi başvurusu yaptığınızda sizin banka hesabınızın olması durumunda, kredi notu uygun olacak ve nakit kredi kaldırılacaktır.

Ziraat Bankası kredi başvurusu yapacak olan kişiler, uygun faizlerle kredilerde, 3 gün süresi olması durumunda kredileri hesaplara atacaklardır. Ziraat Bankası nakit kredi kullanmak isteyenler, hemen aynı gün içinde kredi sonucuna göre de işlem yapılır. 30.000 TL ile 50.000 TL arasında Ziraat Bankası üzerinden kredi alan kişiler, banka şartlarına uygun olması durumunda bankadan hesaplarına ödemeler yapılacaktır. Kredi notunuza göre işlem yapmak istiyorsanız, bankadan yaptığınız başvurunuzda banka kredi kartı ve kredi borçlarınız da kapanacaktır.

EMEKLİLER DİKKAT!

Emekli maaş hesabınızda kredi başvurusu yaptığınızda, banka maaşınızı Ziraat Bankası üzerinden almanızı istemektedir. Kredi notu uygun olan herkes, emekli maaş hesapları ile bu bankadan diledikleri zaman kredi kullanabilirler. Emekli maaş hesabınıza göre alacağınız kredilerde, düşük faizlerle işlem yapılacaktır. Kredi uygun olması durumunda da aynı gün içinde ödeme almaktadır.

Başa dön tuşu