Ekonomi

Ziraat Bankası banka hesabı olan kişiler, 27000 TL ödeme alıyor

Ziraat Bankası, başlatmış olduğu yeni kampanya ile birlikte banka hesabı olan vatandaşlara 27000 TL’ye kadar nakit kredi ödemesi vereceğini duyurdu. Ziraat Bankası nakit ihtiyacı olan vatandaşlar için başlatmış olduğu bu kampanyada 27000 TL kredi ödemelerini uygun faiz oranları ile birlikte verecek.

36 ay vadeli bireysel tüketici kredisi kullanmak isteyen vatandaşlar için düşük faiz oranlarıyla birlikte kredi imkanı sağlayacak olan Ziraat Bankası, devlet bankası olmasından dolayı başvuru şartlarına uygun olan herkese aynı gün içinde işlem yaparak, kredi kullandırımı gerçekleştiriliyor.

ZİRAAT BANKASI KREDİ BAŞVURUSU

Ziraat Bankası, ihtiyaç kredisi başvurusu banka şubelerinden yapacak olan vatandaşlar, kimlikleri ve gelir, belgeleriyle birlikte en yakın Ziraat Bankası şubesine giderek bireysel müşteri temsilcisi aracılığı ile birlikte kredi başvuru formunu doldurabilir ve ne kadar kredi onayı aldıklarını, 10 dakika içerisinde öğrenebilirler.

Ziraat Bankası hesabı olan vatandaşlar ise kredi kullanmak istiyorlarsa internet bankacılığı uygulamalarını kullanarak bankadan kredi kullanabiliyor. Ziraat Bankası hesabı olan vatandaşlar, ihtiyaç kredisi almak istiyorlarsa, nakit ihtiyacı olmaları durumunda başvuru şartlarına uygun olmaları ile birlikte internet bankacılığı üzerinden düşük faizli kredi kullanabilir.

Başa dön tuşu