EkonomiGüncel

Ziraat bankası 7000 TL ödeme yaptı! 3 gün daha sürecek! Kaçırılmayacak fırsat

Paraya ihtiyacı olan vatandaşlar için kampanya başlatan Ziraat Bankası, resmi internet sitesi üzerinden yapmış olduğu duyuruda, 7000 TL‘ye kadar ödeme yapacağını açıkladı. Ziraat Bankası, resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuruda, 7000 tl kredi ödemelerini gerçekleştirmek isteyen tüm vatandaşlar için 5 dakika içerisinde sonuç verileceği duyuruldu.

Ziraat Bankası, resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuruda, özellikle kredi başvurusunu gerçekleştirecek olan kişilerin kendi banka hesap numarası olması durumunda hemen aynı gün içinde kredi ödemelerini gerçekleştirebileceği açıklandı.

3 gün içerisinde başvurularını gerçekleştirmek isteyen tüm vatandaşların banka şartlarına uygun olmaları durumunda, Ziraat Bankası üzerinden kredilerini hesaplarına yatırabilmeleri için internet bankacılığı şifreleri almaları gerekmektedir. Ziraat Bankası internet bankacılığı şifresi ile birlikte ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan vatandaşlar, nakit kredi kullanmak istiyorlarsa, uygun faiz oranlarından yararlanarak, hemen aynı gün içinde kredi işlemlerini gerçekleştirebiliyor.

Ziraat Bankası internet bankacılığı uygulamaları üzerinden başvurularını gerçekleştirmek isteyen vatandaşların banka kredi puanı uygun olması durumunda hesaplarına ödemeler yatırılmaktadır. 7000 TL’ye kadar 36 ay vadeli kredi kullanabileceğiniz bu kampanyalar haricinde daha yüksek limitlerde kredi almak isteyen vatandaşların özellikle bankadan maaş alması durumunda en düşük faiz oranlarıyla birlikte kasım ayı sonuna kadar başvurularını yapmaları isteniyor.

Ziraat Bankası, İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılarak, başvuru gerçekleştirmek isteyen tüm vatandaşlar için hemen aynı gün içinde işlemler gerçekleştirilir ve onaylanan krediler, hesaplara yatırılarak kullandırılmaktadır.

Başa dön tuşu