EkonomiGüncel

Ziraat Bankası 5000 TL ek ödeme emekliye yapacak!

Ziraat Bankası 5 bin TL kadar emekli ek ödeme vereceğini açıkladı. Ziraat Bankası, emekli maaş alan vatandaşlar için başlatmış olduğu yeni kampanyada düşük faiz oranları ile birlikte Emekli Kredisi kampanyasına katılacak olan tüm vatandaşlara belirtilen politikalar dahilinde kredi ödemelerini uygun faiz oranları ile birlikte vereceğini açıkladı.

Ziraat Bankası Emekli Kredisi kampanyasına katılmak isteyen tüm vatandaşlar için başlatılan bu kampanyada 36 ay vadeli ve 3 ay ertelemeli kredi imkanı sizlere sağlanıyor. Ziraat Bankası Emekli Kredisi kampanyasına katılarak, başvurularını gerçekleştirmek isteyen tüm vatandaşlar için yapılacak olan işlemlerde ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişilere belirli şartlar dahilinde hemen aynı gün içinde ödeme veriliyor.

BAŞVURU

Ziraat Bankası Emekli Kredisi kampanyasına katılmak istiyorsanız başvurunuzu gerçekleştirmek istiyorsanız, 36 ay vadeli ve 3 ay ertelemeli İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılmak için internet bankacılığı uygulamaları üzerinden başvuru yapabilir ve ne kadar onay aldığınızı hemen görebilirsiniz.

Ziraat Bankası, hesabınız aracılığı ile birlikte başvurunuzu gerçekleştirmeniz halinde sizlere 5 dakika içerisinde kredi sonucu verilir ve onaylanan bu krediler hesaplarınıza yatırılarak kullandırılmaktadır. Ziraat Bankası, emekli olan vatandaşlarda, emekli maaş hesapları üzerinden ihtiyaç kredisi imkanı sağlarken, özellikle borç kapatma kredisi kullanacak olan kişilere daha uygun faiz oranları ile birlikte kredi vermektedir.

Ziraat Bankası, resmi internet sitesine giriş yaparak buradan kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.

Başa dön tuşu