EkonomiGüncel

Ziraat Bankası 47000 TL’ye Kadar Borç Kapatma ve İhtiyaç Kredisi Vereceğini Açıkladı!

Ziraat Bankası 47000 TL‘ye Kadar Borç Kapatma ve İhtiyaç Kredisi Vereceğini Açıkladı! Ziraat Bankası, resmi internet sitesi üzerinden yapılan açıklama ile birlikte kredi kullanacak olan vatandaşlara uygun faiz oranlarıyla birlikte kredi ödemeleri hızlı bir şekilde gerçekleştirerek, 5 dakika içerisinde sonuç alacakları yeni bir kredi paketi hazırlandı açıklandı.

Ziraat Bankası, emekli olan kişiler ile birlikte sigortalı olarak çalışan vatandaşlar için başlatmış olduğu bu kampanyada nakit kredi kullanacak olan kişilere hemen aralık ayı içerisinde düşük faizlerle 36 ay vadeli kredi ödeyecek. Ziraat Bankası, ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan vatandaşlara ayrıca, 47000 TL kredi almaları durumunda borç kapatma, kredisini kullanabileceklerdir. Ziraat Bankası borç kapatma kredisi kampanyasına katılmak isteyen vatandaşlar için yapmış olduğu kredi ödemelerinde ihtiyaç kredisi ödemelerinden faydalanacak olan kişilere uygun faizlerle işlem yapmaktadır.

Kamu bankası olan Ziraat Bankası, anında 47000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi kampanyası başlattı. Kredi başvurusunu size en yakın banka şubesine giderek kimliğinizle yapabiliyorsunuz. Kredi başvurusu yapacak olan kişilerin kredi şartlarına uygun olması durumunda aynı gün içerisinde banka şubelerinden bu kredileri kullanabileceğini söylemek isteriz.

Ziraat Bankası, anında 47000 TL’ye kadar verdiği bu ihtiyaç kredilerinde kredi şartlarına uygun olan kişilere ayrıca, 36 ay vade ve ilk taksit ödemesinde de 3 ay erteleme imkanı sunuyor.

Banka üzerinden bir hesabınız varsa, internet bankacılığı şifresi alarak bu bankadan internet üzerinden de kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Ziraat Bankası, mobil uygulamasına girerek bu bankanın düşük faizli ve masrafsız ihtiyaç kredisi seçeneklerini seçebilir ve buradan kredi başvurusu yaptığınızda, onay alırsanız kredinizi hesaba atabilirsiniz.

Başa dön tuşu