EkonomiGüncel

Ziraat Bankası 4000 TL ödeme verecek! Bugün başladı ve 3 gün daha sürecek dendi!

Ziraat Bankası hesabı olan vatandaşlar, nakit ihtiyacı olmaları durumunda 4000 TL’ye kadar kredi ödemesi olabilecekleri yeni bir kampanya başladı. 3 gün boyunca ihtiyaç kredisi, kullanabileceğiniz ve onay alabileceğiniz bu kampanyalar üzerinden sizlerde başvurunuzu gerçekleştirerek, Ziraat Bankası, hesabınız aracılığı ile birlikte 4000 TL 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi kullanabilirsiniz. Ziraat Bankası, 4000 TL’ye kadar 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi kullanacak olan tüm vatandaşlar için başlatmış olduğu bu kampanyalarda, nakit kredi kullanacak olan kişilere 5 dakika içerisinde sonuç vereceğini açıkladı.

Ziraat Bankası, ihtiyaç kredisi başvurusu 4000 TL, başvurusu nasıl yapılır?

Banka hesabınızın olması durumunda, işlemlerinizi gerçekleştirebileceğiniz ve ihtiyaç kredisi, kullanabileceğiniz bu kampanyalar üzerinden destek kampanyalarından faydalanacak olan tüm vatandaşlar için hemen aynı gün içinde işlem yapılmaktadır. Ziraat Bankası, ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunarak, 4000 TL’ye kadar kredi ödemeleri gerçekleştirilecek olan kredi işlemlerinde hemen aynı gün içinde ödemeler yapılmaktadır.

Ziraat Bankası, mobil uygulamasına giriş yaparak buradan ihtiyaç kredisi başvuru formunu doldurarak da, işlemlerinizi kolay bir şekilde yapabilecek bireysel müşterilerin ayrıca internet sitesi üzerindeki kredi işlemlerini gerçekleştirebilmeleri içinde banka hesabı olması durumunda internet üzerinden internet şubesine giriş yaparak da kredi kullanabilecek.

4000 TL 36 ay vadeli almış olduğunuz kredilerde, sizler için hazırlanan özel faiz oranlarından yararlanarak, rahat bir nefes alabilecek ve kredi işlemlerinizi yaparak da hemen aynı gün içinde ödemelerinizi gerçekleştirebileceksiniz.

Başa dön tuşu