EkonomiGüncel

Ziraat Bankası 28-30 Kasım Tarihleri Arasında Nakit Ödemesi Verecek! Nakit İsteyenlere Hemen Ödeme!

Ziraat Bankası 28-30 Kasım Tarihleri Arasında Nakit Ödemesi Verecek! Nakit İsteyenlere Hemen Ödeme! Ziraat Bankası uygun faizlerle kredi almak için hemen sizlere kredi ödemesi vermektedir. Nakit kredi alacak kişilere, uygun faizlerle kredi imkanı sağlayacaktır. 28 ve 30 kasım tarihleri arasında Ziraat Bankası hesabı olan herkes başvuru yaparak bu bankadan kredi alabilecek ve onaylanan krediler hesaplara hemen aynı gün içinde yatacaktır. Nakit kredi almak isteyenler eğer emekli ise emekli maaş hesapları üzerinden, emekli değil ise bankadan kredi almak isteyenler, başvurularını yapabilmeleri için kredi notu 1100 ve üzerinde olması ve sigortalılık durumunun en az son iş yerinde 6 aydır olması gerekmektedir.

ZİRAAT BANKASI KREDİ BAŞVURUSU

Ziraat Bankası kredi başvurusu yapmak istiyorsanız size en yakın banka şubesine giderek kimlik ve gelir belgeniz ile birlikte, işlemlerinizi gerçekleştirebilecek ve bu bankadan ihtiyaç kredisi kullanabileceksiniz. Ziraat Bankası, resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuru sonrasında başvurularını gerçekleştirecek olan vatandaşların bireysel müşteri olmalarıyla birlikte kredi alabileceği haberi geldi.

Bankanın mobil uygulamasını kullanan vatandaşlar ise Ziraat Bankası şubelerine gitmeden internet bankacılığı veya resmi internet sitesinden giriş yaparak, internet şubesine girdikten sonra ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabilmektedir. Resmi internet sitesi üzerinden giriş yaparak, internet bankacılığı şifreniz ile birlikte internet şubesine girdikten sonra ihtiyaç kredisi başvurusunu yaparak, hesabınıza ödemeleri hemen alabilirsiniz. Nakit kredi kullanacak olan kişilerin emekli olmaları durumunda emekli maaşlarını bankalar üzerinden alması gerektiğini bilmesi gerekiyor.

Başa dön tuşu