Ekonomi

Yarın son gün! Nakit ihtiyacı olanlara anında para veriliyor, 100.000 TL ödeme alın!

Akbank ve Yapı Kredi Bankası tarafından başlatılan yeni kampanyada 100000 TL kadar ödeme verileceği açıklandı. Akbank ve Yapı Kredi Bankası üzerinden başlatılan kampanyada nakit ihtiyacı olan tüm vatandaşlar için belirtilen politikalara uygun olmaları durumunda 100000 TL kredi ödemesi gerçekleştiriliyor. 24 ay vadeli olarak ödeme tablosu oluşturabileceğiniz bu kampanyalara katılmak isteyen kişilerin nakit ihtiyacı olması durumunda anında ödemeleri alabilmeleri için banka kredi politikalarına uygun olup, düşük faizli kredi kullanmaları için yarına kadar başvuru yapmaları isteniyor. Bireysel müşterilerin, başvurularını gerçekleştirebilecekleri bu kampanyalarda özellikle kredi ihtiyacı olan tüm vatandaşlara 100000 TL ödeme gerçekleştirilmektedir.

AKBANK

Akbank üzerinden kredi başvurusu yapacak olan vatandaşların banka hesabı olması durumunda, Akbank Direkt uygulaması üzerinden işlemlerini gerçekleştirebileceğini söyleyebiliriz. Akbank Direkt uygulaması üzerinden başvurularını gerçekleştirerek nakit kullanmak isteyen tüm vatandaşlar için 3 ay ertelemeli ve 36 ay vadeli kredi elde bitene kadar ödenmektedir.

Sms ile AKBANK üzerinden başvuru yapmak istiyorsanız, cep telefonunuzun mesaj kısmına girerek başvuru yapmak için kredi yazıp boşluk bırakıp TC kimlik numaranızı yazarak bu mesajı: 44 25 numarasına gönderin.

YAPI KREDİ BANKASI

Yapı Kredi Bankası üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsanız, banka müşterisi olan vatandaşlar şubelere gitmeden, Yapı Kredi Mobil uygulaması üzerinden diledikleri zaman istedikleri limitlerdeki kredilere onay alarak kendi hesaplarına yatırabiliyor. Daha önce Yapı Kredi Bankası üzerinden kredi kullanmış olan emekli ve sigortalı olarak çalışan tüm vatandaşların da kampanyalara katılarak, 100000 TL’ye kadar hem ihtiyaç kredisi hem de isterlerse diğer bankadaki olan borçlarını kapatabilmeleri için borç kapatma kredisi ödemeleri gerçekleştirilmektedir. yapı Kredi Bankası üzerinden başlatılan kampanyada nakit ihtiyacı olan tüm vatandaşlar için yapılacak olan işlemlerde ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişilere düşük faiz oranlarıyla birlikte kredi ödemeleri veriliyor.

Başa dön tuşu