Ekonomi

Yapı Kredi Bankası, TEB Bankası ve Akbank 100.000 TL Nakit Ödemesi Yapacağını Açıkladı! Son Dakika!

Yapı Kredi Bankası, TEB Bankası ve Akbank 100.000 TL Nakit Ödemesi Yapacağını Açıkladı! Son Dakika! 3 banka üzerinden başlatılan yeni ihtiyaç kredisi kampanyasında 100000 TL’ye kadar nakit kredi ödemesi alacak olan vatandaşları uygun faizlerle kredi ödemeleri gerçekleştirileceği açıklandı. 3 banka üzerinden de başvurularını gerçekleştirerek nakit kredi kullanmak isteyen tüm vatandaşlara bankalar belirli şartlar dahilinde kredi ödemeleri gerçekleştirerek, uygun faizlerle ihtiyaç kredisi ödemesi vermektedir. 100000 TL’ye kadar nakit kredi ödemesinden faydalanarak, başvurularını gerçekleştirecek olan vatandaşlar hemen aynı gün içinde kredi ödemeleri gerçekleştirecek olan bu bankalar üzerinden sizlerde 24 ay vadeli ihtiyaç kredisi kampanyasına katılabilirsiniz.

AKBANK İHTİYAÇ KREDİSİ BAŞVURUSU

Akbank üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak isteyen vatandaşlar başvurularını gerçekleştirmek istiyorlarsa, banka müşterisi olması durumunda banka müşterisi hesabı üzerinden Akbank Direkt şifresi alabilir ve buradan kredi başvurusunda bulunabilir. 100000 TL kredi başvurusunda bulunmanız durumunda 24 ay vadeli olarak sizlere işlem yapılacak ve onaylanan krediler, hesaplara yatırılarak kullandırılacaktır. Akbank ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsanız ve banka kredi şartlarına uygun olduğunuzu düşünüyorsanız, sizlerde 24 ay vadeli, bu kredi kampanyasına cep telefonunuz üzerinden SMS atarak da katılabilirsiniz.

Kredi yazıp boşluk bırakıp TC kimlik numaranızı yazarak bu mesajı: 44 25 numarasına göndermeniz durumunda, Akbank üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmuş olursunuz.

YAPI KREDİ BANKASI KREDİ BAŞVURUSU

Yapı Kredi Bankası, resmi internet sitesi üzerindeki ihtiyaç kredisi başvuru formunu doldurarak, işlemlerinizi gerçekleştirebilecek ve 100000 TL’ye kadar sizlerde bu bankadan gelir belgesiz kredi kullanabileceksiniz. Size en yakın banka şubesine giderek işlemlerinizi gerçekleştirebileceğiniz bu kampanyalar üzerinden kredi başvurularında bulunacak olan vatandaşlara 5 dakika içerisinde sonuç verilmektedir. Sms ile Yapı Kredi Bankası üzerinden başvurularını gerçekleştirecek olan kişilere bireysel tc kimlik, aylık gelir mi, doğum tarihi yazarak, 44 11 numarasına mesaj göndermesi durumunda bu bankadan kredi alabileceğini söylemek isteriz.

TEB BANKASI ANINDA KREDİ

Tc kimlik numarası üzerinden yapılacak olan başvurularda özellikle TEB Bankası üzerinden kredi almak isteyen vatandaşlar, hızlı bir şekilde başvuru yapma imkanı sunulmaktadır. Tc kimlik numarasını 44 66 numarasına mesaj olarak göndermeniz durumunda bu bankadan ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak ve ne kadar ona yazdığınızı kısa mesaj ile göreceksiniz.

Başa dön tuşu