EkonomiGüncel

Yapı kredi bankası TC kimlik sonu 0-2-4-6-8 olanlara 40.000 TL ödüyor!

Yapı kredi bankası TC kimlik sonu 0-2-4-6-8 olanlara 40.000 TL ödüyor! Yapı Kredi Bankası tarafından başlatılan yeni ihtiyaç kredisi kampanyası ile birlikte sizlerde başvurularınızı gerçekleştirerek nakit kullanabilecek ve dilediğiniz zaman bu bankanın başlatmış olduğu kredi kampanyasına katılarak, 36 ay vadeli kredi alabileceksiniz. Yapı Kredi Bankası üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan vatandaşların banka şartlarına uygun olmaları durumunda alabilecekleri bu kredi ödemeleriyle birlikte ihtiyaç kredisi ödemeleri, vatandaşlara 36 ay vadeli 40000 TL olarak ödenmektedir.

Bankanın yapmış olduğu bireysel İhtiyaç Kredisi kampanyası ile birlikte sizlerde başvurunuzu SMS ile yapabilir, beklediğiniz zaman ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunarak, bu bankadan ne kadar onay aldığınızı görebilirsiniz.

SMS KREDİ

Sms, kredi kampanyasına katılmak isteyen vatandaşlar, banka müşterisi olmaması durumunda da cep telefonları üzerinden SMS atarak, kredi kullanabiliyorlar.

  • Cep telefonunuzun mesaj kısmına girerek bireysel tc kimlik, aylık gelir ve doğum tarihi yazarak, 44 11 numarasına mesaj olarak göndererek, Yapı Kredi Bankası, SMS ile ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmuş olursunuz.

Yapı Kredi Bankası üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak isteyen vatandaşların bireysel müşteri olması durumunda kredi başvurularını en yakın banka şubeleri üzerinden hızlı bir şekilde yapabileceğini söyleyebiliriz.

Yapı Kredi Bankası, İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılarak, başvurularını gerçekleştirmek isteyen vatandaşlar için yapılan bu kampanyalarda, nakit kredi kullanacak olan vatandaşlar hemen aynı gün içinde destek ödemeleri verileceği açıklandı.

Emekli olan kişilerin emekli maaşlarını bu bankaya taşımaları durumunda sigortalı olarak çalışan vatandaşların içe, sigortalı olarak çalışıyor olmaları durumunda kredi başvurularını hızlı bir şekilde alabileceğini söyleyebiliriz.

Başa dön tuşu