Ekonomi

Yapı kredi bankası, Nakit ihtiyaç kredisi kampanyasına talep patlaması oldu!

Yapı kredi bankası, Nakit ihtiyaç kredisi kampanyasına talep patlaması oldu! Acil ihtiyaç kredisi kullanarak vatandaşlarına uygun faiz oranları ile birlikte kredi ödemesi gerçekleştirecek olan Yapı Kredi Bankası üzerinden nakit kredi kullanacak olan tüm vatandaşlara cep telefonları üzerinden SMS atarak, başvuru yapma imkanı sağlanıyor.

Daha önceki aylarda kredi başvurusu yapacak olan vatandaşlara gelir belgesiz olarak ihtiyaç kredisi ödemesinden faydalanabilmeleri için kredi ödemelerinde 50000 TL‘ye kadar gelir belgesiz kredi verecek olan bu banka üzerinden işlem yapmak istiyorsanız, en yakın banka şubesine giderek kredi alabilirsiniz. 50000 TL İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılarak, başvuru yapmak isteyen vatandaşların en yakın banka şubesine giderek işlem yapabilirler ve kredi kullanabilmektedirler.

50000 TL İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılarak, başvurularını gerçekleştirecek olan kişilere SMS ile ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabilir ve diledikleri zaman bu bankadan kredi onayı alabilmektedir.

Bireysel müşteriler ihtiyaç kredisi almak istiyorlarsa, nakit kredi ödemelerinden faydalanabilmeleri için bu bankanın kredi politikalarına uygun olmaları durumunda cep telefonları üzerinden ücretli bir mesaj atarak, bankadan kredi başvurusunda bulunabilirler.

Sms ile kredi başvurusunda bulunabileceğiniz bu kampanya üzerinden yapı Kredi Bankası, sizlere 44 11 numarasına mesaj atmanız durumunda hemen aynı gün içinde destek ödemesi vereceğini açıkladı. Bireysel, yazın boşluk bırakın, TC kimlik numaranızı yazın boşluk bırakın aylık gelirinizi yazın boşluk bırakın ve doğum tarihinizi yazarak, 44 11 numarasına bu mesajı gönderin.

Başa dön tuşu