EkonomiGüncel

Yapı kredi bankası müşterisi olanlar! Yarın sabah 09’dan sonra önemli!

Yarın sabah saat 9, sonrasında nakit ihtiyacı olan kişilere, Yapı Kredi Bankası, 100000 TL’ye kadar yeni bir kredi limit açacağını açıkladı. 100 bin TL’ye kadar ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen vatandaşlar için uygun faiz oranları ile birlikte kredi işlemlerini gerçekleştirecek olan Yapı Kredi Bankası, 9 gün içerisinde başvurularını gerçekleştirecek olan kişilere düşük faiz oranlarıyla birlikte kredi ödemeleri gerçekleştirecektir. 100 bin TL’ye kadar Yapı Kredi Bankası üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan vatandaşlara 5 dakika içerisinde sonuç veriliyor.

Sms ile ihtiyaç kredisi başvurusu

Sms ile ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak isteyen vatandaşlar, banka hesabı olması durumunda banka müşterisi olmasıyla birlikte düşük faiz oranları ile birlikte bankaya kayıtlı olan cep telefonu numarası üzerinden kredi başvurusu için SMS atması gerekmektedir. Cep telefonunuzun mesaj kısmına girerek bireysel tc kimlik, aylık gelir ve doğum tarihinizi yazarak bu mesajı: 44 11 numarasına göndermeniz durumunda ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmuş olacaksınız.

  • 44 11 numarasına gönderilen mesaj sonrasında başvurularını gerçekleştirecek olan kişilerin banka kredi puanı uygun olması durumunda hesaplarına ödemeler yatırılmaktadır.

sigortalı olarak çalışan vatandaşlar ile birlikte emekli olan tüm vatandaşların başvurularını gerçekleştirmeleri halinde ihtiyaç kredisi başvurularını Yapı Kredi Bankası üzerinden internet sitesi üzerinden de kolay bir şekilde yapabilmektedir.

Başa dön tuşu