Ekonomi

Yapı Kredi Bankası “İkili Kredi” Başlattı! Banka Müşterisi Olanlara Öncelik, 100.000 TL Net Ödeme!

Yapı Kredi Bankası “İkili Kredi” Başlattı! Banka Müşterisi Olanlara Öncelik, 100.000 TL Net Ödeme! Bankalar üzerinden hem ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen vatandaşları hem de borç kapatma kredisi kullanmak isteyen vatandaşlar için başlatılan yeni kampanyada, Yapı Kredi Bankası üzerinden sizlere uygun faiz oranları ile birlikte kredi ödemeleri verilmektedir. Bankalar üzerinden ihtiyaç kredisi kullanacak olan tüm vatandaşlar için başlatılan bu kredi ödemelerinde belirtilen politikalar dahilinde hızlı bir şekilde işlem yapılarak, 100000 TL kredi ödemesi veriliyor.

Hem ihtiyaç kredisi olarak hemde bankanın yapmış olduğu kredi kampanyası üzerinden borç kapatma kredisi olarak işlem yapabilir ve 24 ay vadeli kredi kullanabilir, ilk taksit ödemesinde 90 gün erteleme yapabilirsiniz. Banka, resmi internet sitesi ve kendi sosyal medya hesapları üzerinden yapılan bu ihtiyaç kredisi kampanyasında ikili kredi olarak sizlere aynı anda kredi ödemesi verilir ve en düşük faiz oranlarından yararlanarak, işlem yapabilirsiniz.

BAŞVURU

İhtiyaç kredisi başvurusu yapmak istiyorsanız başvurunuzu gerçekleştirmek için öncelikli olarak bankanın müşterisi olmamız gerekiyor. Yapı Kredi Bankası, mobil uygulaması üzerinden işlemleri gerçekleştirecek İhtiyaç Kredisi kullanabilirsiniz. Aynı zamanda ihtiyaç kredisi alacak olan vatandaşların banka müşterisi olması durumunda cep telefonları üzerinden SMS atarak da kredi onayı alabileceğini söyleyebiliriz.

  • Sms ile kredi başvurusunda bulunmak istiyorsanız, bireysel tc kimlik, aylık gelir de doğum tarihinize 44 11 numarasına mesaj olarak gönderebilirsiniz.

İKİLİ KREDİ

Yapı Kredi Bankası üzerinden ikili Kredi kampanyasına başvuru yapmak istiyorsanız ve hem ihtiyaç kredisi hem de borç kapatma kredisi kullanmak istiyorsanız 100.000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi imkanından faydalanmak isteyen vatandaşlar için 3 ay ertelemeli olarak Kredi imkanı sağlanıyor.

Başvurularınızı Yapı Kredi Bankası şubeleri üzerinden yapabileceğiniz gibi Daha önce bu bankalardan kredi kullanan ve düzenli ödemeler yapan vatandaşlarda internet bankacılığı uygulamaları üzerinden işlem yapabilmektedir.

Yapı Kredi Bankası ikili Kredi kampanyasına katılacak olan vatandaşların öncelikli olarak bireysel müşteri olması istenmektedir.

Yapı Kredi Bankası kredi kampanyasına katılarak işlemlerini gerçekleştirmek isteyen vatandaşlar ikili Kredi kampanyasına katılmak için ayrıca kredi puanı 1100 ve üzerinde olması da isteniyor.

Başa dön tuşu