EkonomiGüncel

Yapı Kredi Bankası Hesapları Olanlar İçin Son 7 Gün Denildi! Banka Müşterisi Olan Her Kesim Dikkat Etsin!

Yapı Kredi Bankası Hesapları Olanlar İçin Son 7 Gün Denildi! Banka Müşterisi Olan Her Kesim Dikkat Etsin! Bankalar son zamanlarda yapmış oldukları ihtiyaç kredisi kampanyaları ile birlikte gelir belgesiz olarak 50000 TL‘ye kadar kredi ödemeleri, gerçekleştirecekleri bir kampanya hazırladı.

Bankalar üzerinden yapılan bu kampanyalarda 50000 TL’ye kadar kredi kullanacak olan tüm vatandaşlar için belirtilen şartlar dahilinde kredi ödemeleri 5 dakika içerisinde hesaplara yatırılarak ödenmektedir. Acil ihtiyacınızın olması durumunda, sizlerde başvurunuzu gerçekleştirerek, kredi alabileceğiniz bu kampanyalara, Yapı Kredi Bankası üzerinden katılarak destek olabilirsiniz.

Cep telefonunuz üzerinden SMS ile başvurunuzu gerçekleştirebileceğiniz bu kampanyalar ayrıca internet bankacılığı uygulamaları üzerinden ve banka şubeleri üzerinden de işlem yapılarak sizlere sunulmaktadır.

BAŞVURU YAPMAK İSTEYENLER! SMS ATABİLİR!

Banka hesabınızın olması durumunda SMS ile kredi başvurusu yapmak istiyorsanız, kredi başvurunuzu bireysel tc kimlik, aylık gelir ve doğum tarihinizi yazarak, 44 11 numarasına mesaj göndermeniz durumunda gerçekleştirebilirsiniz.

Sms ile ve internet bankacılığı uygulamaları üzerinden 7 24 başvuru yapabileceğiniz bu kredi kampanyasına katılacak olan vatandaşların banka kredi puanı 1500 ve üzerinde olması durumunda düşük faizli krediler alabileceği haberi geldi.

50.000 TL BİREYSEL KREDİ

Bireysel olan vatandaşların emekli olmaları durumunda ise emekli maaşlarının bu bankalara taşıyarak, 50000 TL’ye kadar gelir belgesiz 50000 TL üzerindeyse gelir, belgeli olarak kredi alabileceğini söyleyebiliriz. Başvurularını gerçekleştirerek, kredi kullanmak isteyen vatandaşlar için yapılan kampanyalarda, nakit ihtiyacı olan kişilere 3 ay ertelemeli olarak işlem yapılmaktadır.

En yakın banka şubesine giderek de kredi başvurusunda bulunacak olan kişilere 3 ay ertelemeli olarak verilecek bu kredi kampanyalarında şartlara uygun olarak en yakın banka şubesine giderek de kredi kullandırılmaktadır. yapı Kredi Bankası, resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuru sonrasında cep telefonunuz üzerinden SMS atarak da başvuruya katılabiliyorsunuz

Başa dön tuşu