Ekonomi

Yapı kredi bankası hesabı olanlara 7 gün süre verildi! Banka açıkladı… Hesaplara ödeme…

Yapı kredi bankası hesabı olanlara 7 gün süre verildi! Banka açıkladı… Hesaplara ödeme… 7 gün içerisinde yapı Kredi Bankası üzerinden işlemlerini gerçekleştirerek ihtiyaç kredisi kullanacak olan tüm vatandaşlar için belirtilen politikalar dahilinde kredi ödemeleri hızlı bir şekilde verilecek ve sizlere hemen aynı gün içinde işlem yapılarak kredi kullanmanıza da olanak sağlanacaktır.

Yapı Kredi Bankası üzerinden işlemlerini gerçekleştirerek ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişilere verilecek olan 50000 TL kredi ödemelerinde banka müşterisi olan kişiler belirli şartlar uygun olarak istedikleri zaman kredi alabilmektedirler. Sigortalı olarak çalışan tüm vatandaşların ihtiyaç kredisi alabilecekleri bu kampanyaları katılabilmeleri için banka müşterisi olmaları ile birlikte kredi ödemeler hızlı bir şekilde gerçekleştirilir ve bankadan hemen aynı gün içinde ödeme alabilmektedir. Devlet destekli olarak ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan vatandaşlara kredi imkanı sağlayacak olan Yapı Kredi Bankası üzerinden cep telefonunuz aracılığı ile birlikte SMS atarak, kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.

BAŞVURU NASIL YAPILIR?

Sms ile ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsanız, banka müşterileri, sizlere 5 dakika içerisinde sonuç verir ve onaylanan bu kredileri, hesaplara yatırarak kullandırmaktadır. Cep telefonunuz üzerinden SMS ile ihtiyaç kredisi almak istiyorsanız başvurunuzu gerçekleştirerek, dilediğiniz zaman kredi ödemesi alabilir ve onaylanan bu kredileri, hesabınıza yatırarak kullanabilirsiniz. Bireysel tc kimlik, aylık gelir, doğum tarihinizi yazarak, 44 11 numarasına mesaj olarak göndermeniz durumunda, Yapı Kredi Bankası, ihtiyaç kredisi kullanmış olursunuz.

7 gün içerisinde eğer bu bankalar üzerinden gelir belgesiz ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsanız, şubelere gitmeden işlemlerinizi yapabileceğiniz bu kampanyalara, internet bankacılığı uygulamaları üzerinden de 7 24 katılabiliyorsunuz.

Banka şubeleri üzerinden başvurularını gerçekleştirmek isteyen kişilerde en yakın Yapı Kredi Bankası şubelerine giderek kimlik ve gelir, belgeleriyle birlikte başvurularını yapabilecek, onaylanan bu kredileri de hemen aynı gün içinde hesaplarına yatırarak da kullanabileceklerdir.

Başa dön tuşu