Ekonomi

Yapı kredi bankası hesabı olanlar dikkat! Banka sizlere 4 gün süre verdiğini açıkladı

Yapı kredi bankası hesabı olanlar dikkat! Banka sizlere 4 gün süre verdiğini açıkladı. Yapı kredi bankası uygun faizlerle kredi vereceğini duyurdu. 4 gün içinde başvuru yaparak hemen onay alacak kişilere, uygun faizlerle krediler hemen verilecektir. Bankanın müşterisi olsanız da olmasanız da başvuru yaparak hemen onay alabileceksiniz.

Yapı kredi bankası müşterisi olan herkes başvuru yaptıktan sonra, kredi ödemesini mobil uygulama üzerinden de alabileceklerdir. Yapı kredi bankası üzerinden hesabı olanlar 4 gün içinde bu başvurularını yaparak, bu bankanın 2022 den kalma kredi kampanyasına katılabilecektir.

Nakit ihtiyacınızın olması durumunda başvurularını gerçekleştirecek olan vatandaşlar için 36 ay vadeye kadar kredi imkanı sağlayacak olan bu bankalar üzerinden işlemlerini gerçekleştirecek olan kişilere 3 ay ertelemeli kredi imkanı sağlanmaktadır.

Yapı Kredi Bankası üzerinden kredi başvurusu nasıl yapılır?

Sms ile başvuru yaparak kolay bir şekilde onay alabilirsiniz. SMS ile kredi başvurusunda bulunmak için bireysel, yazın boşluk bırakın, TC kimlik numaranızı yazın boşluk bırakın ve aylık gelirinizi yazarak bu mesajı: 44 11 numarasına gönderin. Cep telefonunuz üzerinden atmış olduğunuz mesaj sonrasında onay alacak olan vatandaşlar şubelere giderek kimlikleriyle birlikte onaylanan tutarı aynı gün içinde hesaplarına yaptırabilmektedir.

Başa dön tuşu