Ekonomi

Yapı kredi bankası banka hesabı olanlar dikkat: TC kimlik ile 5 gün içinde ödeme alın!

Yapı kredi bankası banka hesabı olanlar dikkat: TC kimlik ile 5 gün içinde ödeme alın! Tc Kimlik numaranız üzerinden başvurunuzu gerçekleştirerek ihtiyaç kredisi, kullanabileceğiniz Yapı Kredi Bankası üzerinden SMS atarak hemen 5 gün içinde düşük faiz oranları ile birlikte kredi kullanabilirsiniz. Cep telefonunuz üzerinden SMS atarak, ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabileceğiniz bu kampanyalara katılmak isteyen tüm vatandaşlara, Yapı Kredi Bankası kredi notuna göre ödeme vermektedir.

Banka üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunarak, nakit ihtiyacı olması durumunda, işlemlerini gerçekleştirecek olan vatandaşlara, Yapı Kredi Bankası üzerinden hızlı bir şekilde kredi işlemi verilmektedir. Yapı Kredi Bankası üzerinden işlemlerini gerçekleştirerek, kredi kullanacak olan tüm vatandaşlara hemen aynı gün içinde kredi ödemeleri verilecek ve onaylanan bu krediler, hesaplara yatırılarak kullandırılacaktır.

Yapı Kredi Bankası İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılmak istiyorsanız, başvuru yapmadan önce kredi puanı 1500 ve üzerinde olan vatandaşlar, bu bankadan işlem yaparak, SMS atabilir, kredi kullanabilir. Bankadan kredi kullanacak olan kişiler, 5 gün içinde hemen aynı gün içinde işlem yapabilecek ve kredi ödemeleri gerçekleştirecektir.

Bu bankadan kolay kredi başvurusu SMS ile yapılıyor. SMS ile başvuru yapmak isteyenler başvurularını hemen hesaplarına yatırıyor.

Nakit kredi alacak kişilere uygun faizlerle kredi imkanı sağlayacak olan yapı kredi bankası başvuru yapmak isteyenlere BİREYSEL TC KİMLİK AYLIK GELİR ve DOĞUM TARİHİ (GGAAYY) yazması durumunda başvuru yapma imkanı sağlanacak. Bu mesajı 4411 numarasına mesaj olarak göndermeniz gerekmektedir. Bu şekilde kredi alacak kişiler hemen ne kadar onay aldıklarını göreceklerdir.

Yapı kredi bankası üzerinden hesabı olan ve bankalar aracılığı ile internet bankacılığı şifresi alan kişiler ise Yapı kredi bankası hesabı ile mobil uygulama arasında kredi başvurusu yapabilirler.

Başa dön tuşu