EkonomiGüncel

Yapı Kredi bankası 10 gün içinde 10.000 TL ödeme vereceğini açıkladı! Son karar vatandaşın olacak!

10 gün içinde 10000 TL ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunarak, nakit ihtiyacı olan vatandaşlar için kredi kampanyası başlatan Yapı Kredi Bankası yapmış olduğu bu kampanyada 10000 TL’ye kadar ödeme vereceğini, resmi olarak açıkladı. 10 gün içinde başvurularını gerçekleştirerek nakit ihtiyacı olan tüm vatandaşlar cep telefonları üzerinden mesaj atarak veya banka müşterisi olması durumunda internet bankacılığını kullanarak yapı Kredi Bankası tarafından verilecek olan bu kredileri istedikleri zaman başvuru gerçekleştirebiliyor.

Yapı Kredi Bankası, resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuru sonrasında başvurularını gerçekleştirerek, kredi kullanmak isteyen tüm vatandaşlar için yapılacak olan işlemlerde nakit kredi kullanacak olan kişilere 36 ay vadeli krediler, hemen ödenmektedir. En yakın banka şubesi üzerinden de işlemlerinizi 5 dakika içerisinde yapabileceğiniz kampanyalarda özellikle Yapı Kredi Bankası hesabı olan kişilerin cep telefonları üzerinden SMS atarak, ne kadar onay aldıkları belli oluyor.

Cep telefonunuz üzerinden SMS atarak, başvuru yapmak istiyorsanız, bireysel tc kimlik, aylık gelir, doğum tarihini 44 11 numarasına mesaj olarak göndermeniz durumunda ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmuş olacak ve onaylanan kredileri de hesaplarımıza yatırarak hemen aynı gün içinde alabileceksiniz. Acil ihtiyacı olan vatandaşlar için başlatılan kampanyalarda, nakit kredi kullanacak olan kişilere belirtilen politikalara uygun olmaları durumunda hemen aynı gün içinde ödemeler gerçekleştiriliyor. Acil kredi kullanmak istiyorsanız ve başvurularınızı gerçekleştirmek istiyorsanız, Yapı Kredi Bankası üzerinden işlemlerinizi yaparak, sizlerde hemen aynı gün içinde kredi ödemesi alabilirsiniz.

Başa dön tuşu