Güncel

Ve 5.000 TL için düğmeye bastılar! Garanti Bankası 6 gün içinde başvurana nakit para verecek!

Garanti Bankası 6 gün içinde başvurana nakit para verecek! Ve 5.000 TL için düğmeye bastılar! Türkiye’nin en büyük bankalarından birisi olan Garanti Bankası insanların ilgisini çekecek bir kampanya için düğmeye bastı. Bankadan yapılan açıklamada, Garanti müşterisi olan kişilere 5 bin TL’ye varan sıfır masraflı kredi verilecek. Bu krediden faydalanma şartlarını merak edenler konu hakkında bilgi almak üzere bankanın sitesine ve şubelerine akın etti. Tüm bilgileri sizlere aktarıyoruz.

Ve 5.000 TL için düğmeye bastılar. Garanti Bankası 6 gün içinde başvurana nakit para verecek. Garanti Bankası tarafından yapılan son duyuruyu yüz binlerce kişinin dikkatini çekmeyi başardı. Bankanın müşterisi olmak isteyen kişiler için masrafsız 5 bin TL’ye ulaşan kredi kampanyası başlatıldı. Öte yandan yapılan açıklamada kampanyanın 6 gün sonra yani 31 Ekim Pazartesi günü sona ereceği bilgisi aktarıldı. Kampanyaya ait tüm şartlar ise bankanın sitesinden duyuruldu.

ŞARTLAR MADDE MADDE AÇIKLANDI

Müşteri olma sürecinin Garanti BBVA Mobil üzerinden başlatılması,

Sürecin Garanti BBVA Mobil üzerinden tamamlanması,

Süreç şubede devam ederse kampanya iptal olmaktadır.

14 GÜN İÇERİSİNDE SÜREÇ TAMAMLANACAK

Bankanın resmi internet sitesinden yapılan açıklamaya göre, kredi kartlarının başvurularının 14 gün içinde tamamlanması ve kartın açılması durumunda fırsattan faydalanılacak.

BAŞVURULAR ORADAN YAPILACAK

Başvuru hakkında yapılan bilgide, Garanti BBVA Mobil, Garanti BBVA İnternet ve BonusFlaş üzerinden yapılması gerektiği aktarıldı.

1 GÜNDE AKTİF…

Kredi kartı başvurularının tamamlanma sürecinin ardından 1 gün sonra duyurulan kampanyadan faydalanılabileceği aktarıldı.

Başa dön tuşu