EkonomiGüncel

Vakıfbank ve 3 bankadan yeni kampanya! 14 bin TL ödeme verilecek!

Kredi almak istediğiniz zaman bankalardan sürekli olarak güncel kampanyaları incelemekteyiz. Kredi başvurusu yapan müşteriler 14.000 TL kredi almak istedikleri zaman banka şartlarına uygun olmaları durumunda gelir belgesiz, kimlikle veya bankaya gitmeden bile bu krediyi kullanabilmektedirler. İhtiyaç kredisi olarak verilecek olan bu kredilerin 60 ay vadeye kadar ödeme tablosu oluşturabilirsiniz. Bankaların faiz oranları ise kişilerin kredi notuna göre belirlenecektir. Yüksek kredi notu olan kişiler uygun faiz oranları ile kredi çekebilmektedir. Kredi alacak olan kişilerin kredi notu düşük ise bu kredi başvurusu onaylanmayacaktır. Şimdi sizlere hangi bankalardan 14.000 TL krediyi hemen onay alarak kullanabilirsiniz bunun bilgilerini verelim.

Vakıfbank 14.000 TL Kredi Başvurusu

Ülkemizin kamu bankası olan Vakıfbank, uygun faizlerle kredi veren bankaların başında gelmektedir. Eğer sizde 14.000 TL kredi başvurusu yapacaksanız en az 6 aylık sigortanızın olması durumunda kredi onayı alabilirsiniz. Ayrıca emekli olan kişiler maaşları bu bankada ise sadece kimlikle 14.000 TL kredi kullanabilirler. Kullandığınız kredilerde banka dilerseniz 3 ay erteleme imkanı da vermektedir. Sizlerde eğer bu bankadan uygun faizlerle kredi almak istiyorsanız Vakıfbank şubelerine giderek hemen kredi başvurunuzu yapabilirsiniz.

TEB 14.000 TL Kredi Başvurusu

TEB ihtiyaç kredilerinde en çok tercih edilen bankalardan birisi olmuştur. Kolay onay vermesi ve kredi faiz oranları bakımından sizde 14.000 TL krediyi TEB şubelerinden kullanabilirsiniz. Kredi başvurusu yaptığınızda banka kredi sicilinize göre sizlere değerlendirme yapacak ve kredi onayı verecektir. Kredi başvurusu yapan müşterilerin 1100 ve üzerinde kredi notu olması durumunda kredisi onaylanır. Başvurular teb şubelerinden ve internet sitesinden yapılmaktadır.

Enpara 14.000 TL Kredi Başvurusu

Kredi başvurusu yapacak olan müşteriler eğer bankaya gitmeden kredi kullanmak istiyorsa enpara.com şubesi üzerinden internet kredisi kullanabilirler. İnternet bankacılığı üzerinden yapılacak bu kredi başvurusunda banka müşterisi olmasanız dahil kredi başvurusunu bankanın resmi internet sitesinden yapabilirsiniz. 14.000 TL’ye kadar kullandırılan bu krediler QNB Finansbank sistemine göre onay verilir. Kredi notu yüksek olan ve bankalarda sicili bozuk olmayan kişiler bu kredileri kullanabilirler. 60 ay vadeye kadar verilen kredilerde kullandığınız kredinin faizi yaptığınız vade boyunca aynı kalacaktır.

İş Bankası 14.000 TL Kredi Başvurusu

İş Bankası üzerinden kredi başvurusu yapacak olan müşteriler hem banka şubesinden hem de internet bankacılığı üzerinden başvuru yapabileceksiniz. Kredi kullanacak olan kişilerin 3 aylık bir sigortası olması durumunda kredi onayı alabileceklerdir. Kredi başvurusu yapan kişiler onay almaları durumunda eğer banka hesabı varsa iş cep uygulaması üzerinden de bu krediyi kullanabilirler. 14.000 TL kredi kullandığınızda 60 ay vadeye kadar işlem yapabilirsiniz. Daha uzun vadeli ihtiyaç kredisi verilmemektedir.

Başa dön tuşu